Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.10. 2017 17:34
Zasahoval i vrtulník

Těžká nehoda na D11. U Kolína se srazila tři auta, šest zraněných

Zdroj: AKTU.cz

Vážná dopravní nehoda zastavila v neděli odpoledne provoz na dálnici D11 na 39. kilometru ve směru na Prahu. U sjezdu na Kolín a Poděbrady se srazily tři auta. Záchranáři ošetřili šest lidí. Nejvážněji zraněného řidiče musel do nemocnice přepravit vrtulník.

Okolo tři čtvrtě na čtyři odpoledne se na 39. kilometru srazily Audi A5, Hyundai a Škoda Octavia. Nehoda směr na Prahu úplně zablokovala. Policisté museli dálnici uzavřít také proto, že na ní přistával záchranářský vrtulník.

 

115

GALERIE: Hromadná nehoda na D11

Zdroj: AKTU.cz

Vážná nehoda na D11 - 15

Hodnocení:

 

Nejvážněji zraněného řidiče převezli záchranáři vrtulníkem do Ústřední vojenské nemocnice v pražských Střešovicích. Dva další pacienty převezli se středně těžkými zraněními sanitky do Vinohradské nemocnice.

 

Tři lehce zraněné pak záchranáři odvezli do kolínské nemocnice. TV Nova to potvrdila mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

 

 

Příčiny a okolnosti nehody vyšetřují policisté. Podle agentury Aktu.cz je nejpravděpodobnější příčinou vysoká rychlost a nezvládnutí jízdy. Test na alkohol nebylo možné udělat u všech účastníků. Zdokumentování nehody a odklízení trosek potrvá až do pozdních odpoledních hodin. Úsek je průjezdný alespoň odstavným pruhem.

 

K hromadným nehodám došlo v neděli odpoledne také na dálnici D1. Nejprve ve směru na Prahu bouralo pět aut na 42. kilometru. Další čtyři vozidla se srazila na 34,5 kilometru také ve směru na Prahu. Nehody se obešly bez vážných zranění.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Osvobozený Jiří Kajínek měl autonehodu na Plzeňsku!

S podzimem přibývá autonehod! Sedmero bezpečnosti na cestách
Zarážející důvody, kvůli kterým bourají MLADÍ ŘIDIČI! Z těchto statistik běhá mráz po zádech

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

8.10. | 17:49 allanaldik
4
tak se predvedte chytraci co jste u toho NIkdo nebyl, jsem zvedav co k tomu ...
8.10. | 18:52 pichav
0
☝ ZASE NEKTERI RIDICI A JEJICH EXKLUZIVNI KARY !!!! CHUDACI !!!! DOPLACI NA TO ...
9.10. | 18:27 allanaldik
0
Náhlasit nevhodný komentář
Petr Hochman - a byl jste ucastnikem te nehody? tak jsem to myslel. Tady si vetsina z horni dolni pise jak se co stalo aniz by vubec kdy ridili auto nebo nakladak. Oni jsou frajeri co jezdia nikdy nebouraj ale proc je tolik bouracek kdyz tisice diskutujicich NIKDY Nebouralo??? Nebo tady jen nadavaj.
9.10. | 11:30 Petr Hochman
0
Náhlasit nevhodný komentář
allanaldik - ten sjezd znám moc dobře, skoro bych si troufl říct, že do tý dálnice někdo vletěl bokem a uklidil je :) ke konci se uplně pičatě utahuje
8.10. | 18:52 pichav
0
Náhlasit nevhodný komentář
☝ ZASE NEKTERI RIDICI A JEJICH EXKLUZIVNI KARY !!!! CHUDACI !!!! DOPLACI NA TO !!!! ZE SI CESKY MOULA !!!! TO TELO S KOULI OBALEM NA VZDUCH !!!! BEZ MOZKU !!!! KOUPI SKODU !!!! A OPLODNI TOU SKODOU !!!! JINE KARY !!!! SOUPNE TO DO NICH !!!! A NADELA SKODY VSEM !!!! SKODA INSEMINATOR !!!! ☝
8.10. | 17:49 x x
1
Náhlasit nevhodný komentář
Asi blbá neděle:-)))
8.10. | 17:49 allanaldik
4
Náhlasit nevhodný komentář
tak se predvedte chytraci co jste u toho NIkdo nebyl, jsem zvedav co k tomu budete psat aniz byste nebyli ucastniky nehody.To bude zas nesmyslu a vsech blostii co kdo z vas vyplodi. Bez zadne informace a niceho co by bylo relevantni.