Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.9. 2017 13:05
Pozdvižení v Brně

To je pech! Opilý řidič trefil sloup přímo před služebnou strážníků!

Zdroj: TV Nova

Opravdu nevšední zpestření noční šichty za sebou mají brněnští strážníci ze služebny v Medlánecké ulici. Přímo před okny se jim vyboural řidič, který trefil sloup pouličního osvětlení.

"Krátce po návratu na služebnu z nedělní noční kontroly Řečkovic zaslechla jedna z hlídek městské policie velmi hlasitou ránu. Vyběhla proto zpět do Medlánecké ulice a u sloupu veřejného osvětlení uviděla havarovaný automobil," popsal incident mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.


Městští policisté k autu okamžitě vyrazili. Šedesátiletý muž za volantem jim několikrát zopakoval, že se mu nic nestalo. Také nejprve tvrdil, že před jízdou nic "ostřejšího" nepil.

 

"Po provedení dechové zkoušky, která opakovaně prokázala hodnoty blízké dvěma promile, přiznal, že vypil tři nebo čtyři piva," doplnil Ghanem.

Strážníci tak k hříšnikovi přivolali nejen státní policisty, ale také hasiče, protože z nabouraného auta po nehodě vytékaly provozní kapaliny. Řidič je nyní navíc podezřelý z ohrožení pod vlivem návykové látky.

pez TN.cz