Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 3. 2017
galerie to je romantika!

Žádost o ruku dostávala roky, nic nepoznala. Všimli byste si vy?

Candice a Tim - 4
Zdroj: facebook.com, Ann Marie Yuen Photography

Požádat svou milou o ruku tak, aby se z toho stala naprosto jedinečná a nezapomenutelná chvíle - o to se snaží většina mužů. Takové zásnuby, jaké měla Candice Catherine, jsou ale opravdu raritou. Žádost o ruku totiž postupně dostávala postupně tři roky - a neměla o tom ani tušení!

Dnes je obrovským trendem vymyslet co nejoriginálnější způsob, jak požádat svou milou o ruku - a pak se tím pochlubit světu. Internet zaplavují nejrůznější dojemná videa, Timothy Chee se ale rozhodl své vyvolené položit nejdůležitější otázku bez použití techniky - a to opravdu romantickým způsobem.

 

Candice posílal několik let milostné dopisy - celkem jich bylo 14, každý přitom začínal konkrétním velkým písmenem, informuje Daily Mail. Jak už asi začínáte tušit, když je měla všechny pohromadě, lehce si mohla přečíst skrytý vzkaz: "Vezmeš si mě?"

 

17

GALERIE: Candice a Tim

Zdroj: facebook

Dopis k zásnubám

Hodnocení:

 

 

Nejkrásnější na tom je, že první dopis jí Timothy napsal už týden poté, co začali randit. Už tehdy prý totiž věděl, že je ta pravá a jednou bude stát po jeho boku.

 

 

"Tim a já jsme nebyli daleko od sebe, ale i tak jsme si psali dopisy. Vylít si srdce na papír pro nás znamenalo ponechat si hmatatelné vzpomínky," svěřila se později Candice. Timothy svou milou nejprve vzal na místo, kde se poprvé potkali - na piknik do Watson Bay. Právě tam jí záhadu dopisů objasnil...

lud TN.cz