Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.3. 2016 12:34
video doupě strachu

To je síla! Takhle žijí prostitutky a drogoví dealeři v Kambodži! FOTO

Zdroj: YouTube.com

Těžko byste věřili tomu, že se díváte na čtvrť, která měla kdysi představovat moderní městský životní styl. Za několik desítek let se obytný dům Bodeng v největším kambodžském městě Phnompenh proměnil v doupě prostitutek a drogových dealerů. Tísní se tu na 2500 lidí.

Obytný dům, známý jako The White Building, přežil občanskou válku, okupaci i přestavbu Phnompenhu v nejmodernější město Kambodže. Žádná jiná budova přitom ve městě nemá tak strašlivou pověst jako tato. Najde se jen málo odvážlivců, kteří se do nebezpečného doupěte vydají na vlastní pěst.

 

Bodeng, jak čtvrti říkají místní, ukrývá největší kriminální živly, prostitutky i drogové dealery. Celkem se tu tísní 2500 lidí.

 

15

GALERIE: Slum v Kambodži

Zdroj: Profimedia

Slum v Kambodži - 3

Hodnocení:

 

Málokdo by proto předpokládal, že v Bodengu může někdo žít spořádaný život. Ve čtvrti jsou ale překvapivě nejen obchody a byty, ale i restaurace a různé nevládní organizace. Pro děti je tu dokonce škola.

 

 

The White Building byla postavena v roce 1963 podle návrhu kambodžských architektů Lu Ban Hapa (Kambodža) a Vladimira Bodianského (Rusko) - jako moderní středisko pro střední třídu obyvatel. Po převratu v roce 1970, kdy byl svržen princ Sihanouk, ale začalo středisko chátrat. S příchodem Rudých Khmérů (komunistická organizace) v roce 1975 byla oblast vysídlena.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE PLNÁ ŠPÍNY: Přípravy brazilských prostitutek na OH zničí vaši chuť na sex

ŠOKUJÍCÍ ZPOVĚĎ PROSTITUTKY: Miluji svoji práci! A vy mi ji budete závidět

lud TN.cz