Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.1. 2016 19:24
příliš tenké zdi

To ji někdo vraždí? Žena natočila sousedčiny divoké orgie! VIDEO

Zdroj: Twitter

Stěny v bytech jsou někdy tenčí, než bychom si přáli. Se svými sousedy tak mnohdy musíme sdílet slasti i strasti všedního života. Jenže někdy se zpoza zdí ozývají takové zvuky, že bychom souseda nejradši zastřelili.

Osmatřicetiletá blogerka Stacey Ritzenová nejraději pracuje z domova, protože tam má klid a může se na psaní soustředit. V úterý jí ale tento plán úplně nevyšel, domácí pohodu narušila náruživá sousedka.

 

Z vedlejšího bytu se najednou začaly ozývat zvuky lásky, i když v některých chvílích to znělo spíše jako mučení. Snaha soustředit se byla ta tam a Stacey nezbylo nic jiného, než si udělat pauzu a čekat, až bude konec.

 

 

Jenže ten dlouho nepřicházel a když už se zdálo, že je hotovo, začalo vše nanovo. A sousedka křičela tak, jakoby ji někdo vraždil. Pohotová blogerka vše pohotově natočila na mobil a zveřejnila na Twitteru s komentářem: "Kdo chce slyšet extrémně hlasitý sex mojí příšerné sousedky?" Video se brzy stalo hitem internetu a ačkoli ostatní se baví, Stacey s nadsázkou podotkla, že má strach, aby ji sousedka nezbila.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

13. komnata Vondráčkové: Smrt milovaného dítěte!

mom TN.cz

Diskuze

8.1. | 14:30 ladatruska
1
Náhlasit nevhodný komentář
Poprvé celkem i souhlasim s pichav. A k tomu videu: nejdřív mi to přišlo jak pes ale potom jako že jí asi fakt někdo probodnul, jen je otázka čim.
7.1. | 23:17 pichav
-4
Náhlasit nevhodný komentář
TO BY CR POLICAJTI MUSELI JEZDIT PO PANELACICH !!! KDYZ CESI V PANELACICH VRZOU A BOUCHAJI !!! SOUSTAVNE !!! JENZE POLICAJTI CR JSOU UZ ZVYKLI !!! ZE KOMUNISTICKE DEDICTVI SE TAKHLE ZVUKOVE PROJEVUJE !!! NO ONI SE OBYVATELE KOMUKRALIKAREN POVRAZDI A POZABIJEJI A POPSYCHOUTYRAJI !!! TAKZE PCR V KLIDU
7.1. | 22:56 allanaldik
7
Náhlasit nevhodný komentář
To jsme meli taky ale ve 4 hodiny rano kdyz prijeli z prace a to bylo probuzenicko, nejhorsi ze se budilo i dite a byl to dvojity rev.Jim to nikdy nevadilo ze vzbudi a breci dite, hlavne ze sukali jeste ze to trvalo 5 az 7 min. ale byly jsme vsichni vzhuru,slecna zverolekrka rvala jak kvicici cunik
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme