Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 31. 12. 2015
To musíte vidět!

Řidič nakopl psa, ten se vrátil s kamarády a rozkousal mu auto!

Psí pomsta
Zdroj: TN.cz

Karma je někdy rychlejší, než by se mohlo zdát. Své by o tom mohl vyprávět majitel auta z čínského města Čchung-čching. Ten se rozhodl vyhnat toulavého psa, který mu blokoval parkovací místo. To se mu ale šeredně vymstilo.

Muž se vrátil ke svému domu a zjistil, že mu jeden z mnoha toulavých psů blokuje parkovací místo. Rozhodl se psa vyhnat, vystoupil tedy z auta a dost nevybíravě jej nakopnul. Pes sice místo uvolnil, ale zřejmě chlapíkovi kopanec neodpustil. Lze tak soudit z neuvěřitelné pomsty, kterou zosnoval.

 

14

Galerie: Psí pomsta

Zdroj: China Daily

Psí pomsta - 1

Hodnocení:

 

Poté, co majitel odešel domů, se totiž zhrzený chlupáč vrátil i s partou psích kamarádů a rozhodli se trochu pocuchat útočníkův zánovní volkswagen. A pomsta to byla skutečně důkladná.

 

Trojčlenná partička tuláků se na passatu pěkně vyřádila. Nejdříve se začali věnovat přednímu blatníku, který jejich ostré zuby slušně orazítkovaly a zohýbaly. To jim ale nestačilo, a tak se jali ukousat autu i stěrače. Při tomto počínání je natočil jeden ze sousedů oběti.

 

 

Psíci se ale při svém počínání nenechali vyrušit a místo výtržnosti opustili, až když byli se svou "prací" spokojeni. Majitel auta si tak určitě důkladně rozmyslí, než se příště pokusí neurvale vyhnat rozespalého chlupáče.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak zaseješ, tak sklidíš aneb co je to karma?
TEST: Jsi pomstychtivá?
Jaký pán, taký pes - neuvěřitelná podoba
Vtipné video: Ňuňu štěňátko vyvádí jak čertík!

Největší pitbull světa: Jmenuje se Hulk, má 80 kg a stále roste!

GALERIE: Nejdivnější pes světa se jmenuje Rami a je to kříženec pitbulla s jezevčíkem

jox TN.cz