Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 10. 2017
Bizarní nehoda

To tu ještě nebylo! Auto se převrátilo a srazilo krávu do jímky

Auto srazilo krávu do jímky
Zdroj: HZS Jihočeského kraje

Opravdu bizarní nehodu vyšetřovali policisté na Českobudějovicku. Auto se převrátilo přes střechu a skončilo mimo silnici, kde srazilo krávu. Ta po nárazu skončila v jímce, odkud ji museli vyprostit hasiči.

K nehodě, která se stala v neděli před osmou hodinou ráno u Lišova na Českobudějovicku, vyjížděli policisté, hasiči i záchranáři. Co se nejdříve zdálo jako banální havárie, se ukázalo jako zapeklitý případ.

 

Auto se zřejmě po smyku převrátilo přes střechu a zůstalo vzhůru nohama mimo silnici. "Zde srazilo krávu, která po nárazu spadla do jímky," popsala mluvčí hasičů Vendula Matějů. Kráva skončila v jímce už mrtvá.

 

 

14

GALERIE: Auto srazilo krávu do jímky

Zdroj: HZS Jihočeského kraje

Auto srazilo krávu do jímky - 1

Hodnocení:

 

Nehodu na místě vyšetřovali policisté, příčinu zatím neznají. A zatímco záchranáři ošetřovali spolujezdkyni z auta, která utrpěla lehké zranění, hasiči museli mrtvé zvíře z žumpy vyprostit.

 

 

"K nehodě vyjela osádka jeřábu a lezci ze stanice České Budějovice. Po desáté hodině dopolední byla kráva z jímky vyproštěna a hasiči zásah ukončili," doplnila mluvčí.

epa TN.cz

Diskuze

8.10. | 16:30 Jaroslav Kula
2
Náhlasit nevhodný komentář
Ach jo srazil kravičku. Zase bude mín masla a bude dražší..
8.10. | 14:59 x x
3
Náhlasit nevhodný komentář
Ceskobudejcak? Co si matne pamatuju tak to jsou prasata z jihu.
8.10. | 14:28 karl-z-bahnhofu
2
Náhlasit nevhodný komentář
A ta kráva, ta byla nějaká ta sluníčková z kavárny ?
8.10. | 12:53 Petr Kelenda
8
Náhlasit nevhodný komentář
Češi se nikdy nenaučí jezdit se silnými auty,protože komunisté tady po desetiletí vyráběli malé a slabé auta(š100,Trabant).České motoristické mozečky zakrněli a na silné auta prostě duševně nemají.Tak tu máme pořád bouračky silných nadupaných aut.