Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.6. 2016 11:48
Hlasujte v anketě kdo se vám líbil

Tohle byla nejlepší vystoupení show Tvoje tvář má známý hlas!

Tvoje tvář má známý hlas - finále - 47
Zdroj: TV Nova

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas vyvrcholila sobotním finále. Pojďte si připomenout nejlepší čísla jednotlivých aktérů v průběhu celé soutěže. A vyberte, které se vám líbilo nejvíc.

Anketa

Která z těchto proměn se vám líbila nejvíc?

Hlasovalo 10221 lidí.
O soutěžící se celých devět týdnů staraly týmy maskérů, kostymérů, stylistů, učitelů zpěvu a další, kteří dokázali neuvěřitelné proměny účinkujících. Jejich tváře a těla se každý týden měnili v zahraniční i české pěvecké legendy.

Která vystoupení měla největší úspěch?


Herečka Ivana Chýlková nejvíc zabodovala proměnou v jihokorejského rappera a tanečníka PSY s jeho nejznámějším hitem Gangnam Style. S grácií se poprala s korejštinou i s tím, že je zhruba o půl metru vyšší než asijský zpěvák..

 
Mladý zpěvák Adam Mišík jako provokatérská Miley Cyrus s písní Wrecking Ball. Adam podal naprosto neskutečný výkon.

 
Herec a moderátor Petr Rychlý se jeden večer ocitl v kůži Jana Nedvěda s písní Zvony zvoní jen chvíli. Kdo by to byl řekl, že zrovna Nedvěd bude jeho krevní skupina a bude patřit mezi jeho nejlepší vystoupení.

 

Když komička, herečka a moderátorka Iva Pazderková vstoupila na pódium jako Susan Boyle, nikdo nevěděl, co má od vystoupení očekávat. A když Iva začala zpívat, nikdo nevěřil, že na pódiu není skutečná Susan.

 
V Michaela Jacksona byla proměněna Herečka Hana Holišová. S touto legendou se Hana poprala statečně a její výkon sklidil velký úspěch.

 

Tinu Turner s písní Proud Mary si užil herec a moderátor Petr Vondráček. Grimasy zvládl naprosto přesvědčivě.

 

Herečka Anna Fialová vystoupila jako Sia s písničkou Chandelier. Někteří dokonce tvrdili, že její výkon byl natolik dobrý, že byl v určitých momentech lepší než samotný originál.

 

Zpěvák David Kraus se na pár chvil ukázal jako drsný zpěvák Till Lindemann ze skupiny Rammstein. Tvrdá muzika mu sedla přímo na tělo.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JDEME DO FINÁLE: Kdo dnes večer předvede nejlepší výkon? Hlasujte v anketě!

TVOJE TVÁŘ: Jaké budou poslední proměny? Neuvěříte, co předvedou Adam Mišík s Petrem Rychlým!

KaS TN.cz