Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 8. 2017
galerie k pronájmu

Tohle je dům, kde vyrůstal Donald Trump! Můžete v něm přenocovat!

Dům, ve kterém Donald Trump prožil dětství
Zdroj: Profimedia

Zajímavá nabídka ke krátkodobému pronájmu se vyskytla na portálu Airbnb. Ubytovat se můžete v domě, ve kterém vyrůstal současný prezident Spojených států Donald Trump!

Nenápadný dům v newyorkském Queensu má přidanou hodnotu, kterou nejspíše ocení miliony cestovatelů. Jedná se totiž o dům, ve kterém vyrůstal od svých čtyř let současný americký prezident Donald Trump. Pokud jste jeho fanouškem a chtěli byste v tomto domě přenocovat, připravte si rovnou více než 16 tisíc korun za noc!

 

18

GALERIE: Dům, ve kterém Donald Trump prožil dětství

Zdroj: Profimedia

Dům, ve kterém Donald Trump prožil dětství - 1

Hodnocení:

 

Za tuto cenu ale v domě nemusíte spát sami. Objekt disponuje hned pěti ložnicemi, třemi koupelnami a dle profilu na ubytovacím portálu v něm může najednou přenocovat až 16 osob. A abyste během vašeho pobytu náhodou nezapomněli na to, kdo tento dům kdysi obýval, připomíná vám to řada artefaktů jako například rodinné fotografie nebo dokonce lepenkový Trump v životní velikosti.

 

 

Podle listu The New York Times byl dům vystavěn v roce 1940 otcem současného prezidenta Fredem C. Trumpem. A od doby, kdy se domem proháněl "malý Doník", se toho údajně moc nezměnilo. Kuchyně je stále původní, stejně tak i většina nábytku. Láká vás to? Pak není nic jednoduššího, než si zarezervovat pobyt! A nemusíte se bát, že se na seznam hostů nedostanete. Při pohledu do kalendáře obsazenosti na následující měsíce to vypadá, že příliš velký zájem o tuto atrakci ve skutečnosti není.

TN.cz