Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.8. 2017 14:05
drsné video Otřesná šikana

Tomáš (14) se zastal spolužačky, trojice tyranů ho brutálně zbila!

Brutální šikana na Slovensku
Zdroj: facebook

Slovensko šokoval otřesný případ šikany na škole v obci Demandice na jihozápadě země. Její obětí je čtrnáctiletý Tomáš A., na kteréího si počíhala trojice spolužáků a brutálně ho zmlátila. Vše je navíc zachyceno na videu.

Trojice násilníků Tomáše zmlátila už v květnu, video se ale na veřejnost dostalo až teď. Na záběrech je jasně vidět, že násilníci před útokem svou oběť přitlačili na zavřené dveře, až potom se na Tomáše vrhli.


Hocha mlátili pěstmi a když spadl bezbranný a přečíslený chlapec na zem, tak do něj ještě kopali a dupali po něm. Celý incident už také vyšetřuje policie.

Portál cas.sk nyní mluvil s Tomášovou matkou Ivanou, která popsala to, co zmlácení jejího syna předcházelo. Podle ní si trojice na Tomáše schválně počíhala, protože se o týden dřív zastal spolužačky, kterou výrostci obtěžovali. Měli ji chytat za zadek a mít oplzlé průpovídky.


Matka zmláceného hocha tvrdí, že trojice si útok plánovala a učitelé o všem prý dokonce věděli. "Mně pak jen přišli oznámit, co se stalo, ale ředitelka nechtěla, abych šla se synem na ošetření," tvrdí matka.Tomáš měl po útoku otřes mozku a pohmoždeniny a marodil dva týdny.

 

Video útoku:

 


Napadení už vyšetřuje i policie, jeden z útočníků ovšem stíhaný být nemůže, protože je mu teprve 13 roků. Zbylí dva útočníci ve věku 15 a 16 let jsou stíhaní za výtržnictví ve formě spolupachatelství.


Policejní mluvčí Renáta Čuháková navíc přiznala, že policisté na škole řešili šikanu několikrát i v minulosti. A její slova potvrzuje i starosta Demandic Attila Khurty, kterého cas.sk také oslovil. Ten dokoncce požaduje, aby ředitelka školy podala výpověď.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MRAZIVÁ SLOVA strýce oběšené Dagmary (†16): Den před smrtí se chtěla spolužákům pomstít!

Matka nechtěla, aby její dcera šikanovala spolužáky! Vzala pastu na zuby a dala jí obrovskou lekci

pez TN.cz