Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.5. 2015 20:08
neuvěřitelná rodina

Děsivá Výměna manželek: Tyhle hlášky Věry a Lucie jsou nejlepší!

Výměna manželek - 8 očí
Zdroj: TN.cz

Včerejší díl Výměny manželek byl opravdu hodně vyhrocený. Jednu z manželek poslal do otřesného pokoje na ubytovnu, kde se tísní čtyřčlenná rodina, druhá skončila v klidné roubence. Výměna to byla skutečně drsná a do pamětí lidí se zapíše nejen dohrou na sociálce, ale také nezapomenutelnými hláškami.

Hygieně neholdující Věra se na deset dní dostala do rodiny zodpovědného Jiřího. A ten byl z jejích hygienických návyků skutečně v šoku.

 

Jiří: Ty sis zapomněla hygienickou taštičku. Že jsem tě ráno neviděl jít do koupelny. Jsem si myslel, že sis zapomněla i zubní kartáček. Věra: Já si zuby nečistím, bolí mě z toho dásně.

 

15

Fotky z Výměny manželek

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek

Hodnocení:

 

Jiřímu ale také vadilo, že je Věra těžká kuřačka. Věrka se zase nemohla smířit s tím, že si nemůže zakouřit doma tak, jak je běžně zvyklá. A pátý den při změně režimu to dala najevo a svou závislost na nikotinu se snažila vnutit i náhradnímu manželovi Jiřímu.

 

Věra: Chtěla bych si zapálit tady v domě a chci, aby sis zkusil ubalit cigáro.

 

Při změně režimu taky měla jedno netradiční přání. Věra: Chtěla bych, abys mě vzal někam ven, kde jsou výlohy?

 

Věra, která byla celé dny doma sama, se podle vlastních slov neskutečně nudila. Neuklízela, nevařila, luštila křížovky a kouřila jednu cigaretu za druhou. Když si Jiřímu, který byl podrážděný ženiným nicneděláním, postěžovala, že by si chtěla něco přečíst, odvětil: "Jestli si chceš něco číst, přečti si manuál."

 

 

I když se Věrka vychloubala, jak je dobrá kuchařka a že doma pravidelně vyvařuje, nakonec z ní vylezlo, jaká je pravda. "Nejčastěji vařím omáčky, kuřecí na paprice, játrovou omáčku. Já to kupuju, já si s tím práci nedělám."

 

Ale ani v rodině, do které se dostala Lucie nebyla o nezapomenutelné hlášky nouze. Lucie byla šokovaná nejen tím, že si děti ani rodiče nečistí zuby, ale také tím, že v celém bytě není jediná rolička toaletního papíru.

 

Lucie: Když chodíš čůrat, používáš toaletní papír? Natálka (6): Jenom někdy, aby mě neštípala pipina.

 

Všudypřítomná špína donutila pořádkumilovnou Lucii k razantní čistce i v lednici a nestačila se divit. Nejenže vyházela většinu plesnivých věcí, ale narazila i na podezřelé maso. 

 

Lucie: Játra kuřecí, horní stehna, proč je všechno stržený (etikety na mase)? Natálka: Táta to strhl, abys neviděla, že je to z akce.

 

A lhostejná nebyla ani ke zdravotním problémům malých holčiček. Přímo v šoku pak byla z reakce dětské lékařky. "Ptala se mě paní doktorka, jestli jsem silnej kuřák, že mi smrdí mimino."

 

 

Nejostřejší výrazy ale létaly vzduchem při závěrečném setkání mezi osmi očima.

 

Lucie: Víš, proč jsem ti nepodala ruku?
Věra: Já bych ti ji ani nepodala.
Lucie: Protože by ses o ni umyla, co?

 

Poměry ve špinavé domácnosti zanechaly v Lucii tak hlubokou stopu, že se o nich dost nevybíravě rozpovídala. Na rodinu z ubytovny nakonec poslala sociálku.

 

Ty čub*o jedna vyjetá smradlavá!Ty si říkáš máma? Hulíte těm dětem pod nos v jedný místnosti! Chce se mi z tebe blejt , takový dvě krásný holčičky a nevážíš si toho! Dítě je dar a ne každej ho může mít a že zrovna ty máš tu čest a můžeš mít děti? Tak kur*a kde je nějaká spravedlnost! Co já bych dala za takhle krásný holky!! Je mi z tebe špatně a doufám, že boží mlejny melou, ty špíno.

 

Vše o seriálu si můžete přečíst tady. Poslední díl je k dispozici na portálu NovaPlus. Všechn díly najdete na VOYO. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Věra z Výměny manželek: Bydlíme ve 2+kk

Nečekané rozuzlení středeční Výměny. Jeden z párů se rozvedl!

mom TN.cz
Reklama