Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.6. 2017 15:05
premiérový díl

Totální šok ve Výměně: Čekali ženu, v chodbě stál chlupatý chlap

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer můžete sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak si poradí Marek v rodině se třemi dětmi a výbušným otcem k tomu a jestli se dokáže Jindřiška přizpůsobit životu v domácnosti dvou gayů.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme homosexuální rodinu ze Sviadnova, kterou tvoří Marek (38), Jirka (44), dcery Patricie (14) a Natálie (13), poslední členkou domácnosti je pak babička Alena (70). Na druhé straně se seznámíme s Jindřiškou (39), Michalem (39), dcerami Denisou (3,5), Vanesou (10 měsíců) a synem Kryštofem (14), kteří žijí v Bechyni.

 

Tato Výměna manželek bude netradiční zejména kvůli páru, který tvoří dva muži. Marek a Jirka jsou spolu deset let, sedm let žijí v registrovaném partnerství. Do Výměny manželek se přihlásili proto, aby ukázali, že i tento typ rodiny může perfektně fungovat.

 

 

Vychovávají spolu dvě dcery, ty má Jirka, který pracuje u policie, z prvního manželství. Jak na homosexuální pár zareaguje rodina z Bechyně?  

 

110

GALERIE: Výměna manželek: Gay pár druhá rodina nečekala!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Gay pár druhá rodina nečekala! - 1

Hodnocení:

 

Dívejte se na Výměnu manželek ve středu ve 20:20 na Nově! Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus, všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz