Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 1. 2018
Neštěstí na Slovensku

Toulavý pes se vrhnul na 10letou dívku! Pokousal ji na krku a tváři

Rozzuřený pes
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Desetileté děvčátko v malé obci na jihu Slovenska vážně zranil toulavý pes. Pokousal ji na krku a v obličeji. Holčička navíc utrpěla šok, byla převezena do nemocnice. Psa zastřelil soused legálně drženou zbraní.

Neštěstí se stalo koncem týdne v nejmenované vesnici na jižním Slovensku. Pes se po obci potuloval už několik dní před útokem a ohrožoval obyvatele. Podle místních se někdo psa zbavil tak, že ho vyhodil z auta a ujel.

 

Lidé volali do různých útulků, nikdo ale zvíře nepřijel odchytit. Odůvodňovaly to tím, že jsou přeplněné, píše portál tvnoviny.sk. Až pes opravdu zaútočil. Desetiletá holčička venčila malého jorkšíra, když se na ni toulavé zvíře vrhlo.

 

 

Dívenka utrpěla vážná zranění v obličeji. Pes ji měl pokousat především na krku a na uších. Kromě toho utrpěla obrovský šok. Záchranáři ji převezli do nemocnice.

 

Pes v následujících hodinách zaútočil ještě na několik lidí, vážnější zranění jim ale nezpůsobil. Když chtěl napadnout jednoho ze sousedů dívky, muž ho zastřelil legálně drženou zbraní.

epa TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama