Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 5. 2017
rozhovor tvoje tvář má známý hlas

Toužil po finále Tváře, to mu uteklo o bod. Dejdar přiznal, co cítí!

Tvoje tvář má známý hlas: Martin Dejdar jako Joe Cocker
Zdroj: TN.cz

Poslední díl oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas byl speciální tím, že se rozhodovalo o tom, kteří soutěžící postoupí dál do finále a pro které souboj o vítězný šek na dobročinné účely končí. Martinu Dejdarovi postup utekl o jediný bod, což vnímá jako určité osobní selhání. Přesto láká diváky na finále, čeká je totiž gigantické překvapení!

V neděli mohli diváci sledovat napínavý souboj, který osmička soutěžících show Tvoje tvář má známý hlas svedla o postup do finále. Po desátém dílu byly výsledky velmi těsné a do poslední chvíle nebylo jasné, kdo se probojuje dál a kdo skončí.

 

Zřejmě nejzajímavější souboj se odehrál mezi Martinem Dejdarem a Milanem Peroutkou. Peroutka doposud sice držel šestou příčku, vítězství v 11. dílu ho ale vystřelilo vzhůru. Nakonec se zuby nehty vyškrábal na poslední postupové místo, vynikajícího Martina Dejdara tak vyřadil s rozdílem jediného bodu!

 

Kdo se vám nejvíc líbil v semifinálovém dílu Tváře? Hlasujte zde!

 

18

GALERIE: Martin Dejdar jako Joe Cocker

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas: Martin Dejdar jako Joe Cocker

Hodnocení:

 

Dejdara zamrzelo, že se nedostal do finále, po kterém tak toužil. Ačkoli přiznal, že to ze své strany vnímá jako "určité selhání", příliš velkou hlavu si z vyřazení nedělá. "Měl jsem skvělou písničku, hrozně rád jsem ji zpíval a myslím, že se mi to povedlo. Užil jsem si to, 11. díl byl pro mě jeden z nejlepších momentů," řekl TN.cz.

 

 

Jak upozornil, v životě minimální věci i rozdíly rozhodují - ať už jde o vteřiny, milimetry nebo právě body. "Prostě je to tak, jeden rozhodne," prohlásil.

 

Přesto si natáčení seminfinálového dílu opravdu užil a ani nervozita ho nijak nerozhodila. "Nikdy jsem neovlivňoval svůj výkon tím, jestli jsem 50 nebo 100 metrů před cílem, protože pro mě to není soutěž. Pro mě to vždycky byla zábava a možnost něco ukázat," řekl.

 

To, že se mohl Tváře účastnit, bere jako zajímavou zkušenost. "Jsem velmi rád, že jsem do toho šel a vyzkoušel si i to, že ve věku, kdy nás mladí odepisují, jsme my starší a staří obstáli v tom, že pořád s nimi můžeme držet krok a někdy být o kousek lepší než oni - třeba o bod," vychvaloval si.

 

 

Teď už láká diváky na finále, bude prý o co stát! "Celý díl bude výjimečný - naposledy se tam sejdeme a diváci se mohou těšit i na jedno gigantické překvapení, které všem možná vyrazí dech," prohlásil tajemně.

 

Velké finále Tváře můžete sledovat v neděli 14.5. ve 20:20 na TV Nova po Televizních novinách.

 

Podívejte se na sestřih toho nejlepšího z posledního dílu:

 

Pokud jste poslední díl neviděli, můžete si ho pustit na NovaPlus. Všechny díly najdete na VOYO. Videa ze zákulisí i další zajímavosti o show Tvoje tvář má známý hlas čtěte na Nova.cz!

 

Chcete vidět své favority z show Tvoje tvář má známý hlas naživo? Máte příležitost na velkém koncertu! Kdy a kde jsou k sehnání vstupenky, čtěte zde.

lud TN.cz
Reklama