Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 9. 2017
Hrozivá zranění

Tragédie u Rychnova: Cyklistku přejel náklaďák. Na místě zemřela

Sražená cyklistka
Zdroj: Policie
Cyklistka nehodu nepřežila.

K tragické nehodě došlo v půl desáté večer na silnici I. třídy číslo 11 v obci Čestice na Rychnovsku. Po střetu s kamionem zemřela cyklistka. Provoz v místě nehody byl kvůli vyšetřování omezen až do pozdních nočních hodin.

K tragické nehodě došlo před obcí Čestice ležící na vytíženém tahu z Královéhradecka na sever Moravy. Cyklistka utrpěla devastující zranění, která neměla šanci přežít.

 

"Operační důstojník přijal oznámení o nehodě na silnici I/11 v Česticích. Ze zatím nezjištěných příčin došlo ke střetu osoby na kole s kamionem. Cyklista nebo cyklistka zatím není ztotožněn," řekla TN.cz před 23. hodinou mluvčí Rychnovských policistů Alena Kacálková.

 

Později policisté zjistili, že kamion jedoucí od Lípy nad Orlicí srazil ženu, její totožnost ještě v dopoledních hodinách ale neznali. Žena na kole zřejmě jela ve stejném pruhu jako náklaďák s návěsem.

 

Příčiny nehody vyšetřovali na místě policisté do pozdních nočních hodin. U řidiče kamionu provedli orientační zkoušky na alkohol a na drogy, které vyšly s negativním výsledkem.

 

 

"Silnice bude ještě minimálně dvě hodiny zcela neprůjezdná. Policisté odklánějí dopravu na objízdné trasy," dodala Kacálková. Ty vedly přes Čestice, Borohrádek a Týniště nad Orlicí.

vbo TN.cz

Diskuze

13.9. | 16:01 zacotomame
2
Náhlasit nevhodný komentář
Paní asi neměla předepsané reflexní prvky, možná ani nesvítila....
13.9. | 10:42 alfleth
3
Náhlasit nevhodný komentář
pročpak asi není diskuze ohledně té blbky co se zabila v autě a ten její dementní fotr chce peníza za to co viděl celý stát , to svědčí o tom co je to za famílii kryplovskou zkurvvenou
13.9. | 07:37 zacotomame
2
Náhlasit nevhodný komentář
Cestovatel001, mrkni na mapu Čestic. Často přes ně jezdím. Spousta domků stojí podél 11 a mnohde chybí chodník. Lidem tak nezbývá jak se domů dostat než po 11. Je ovšem pravda, že u ní stojí i hospoda, kde v 22.00hod zavírají...
12.9. | 23:17 cestovatel001
13
Náhlasit nevhodný komentář
Jako jezdit na kole po silnici I. třídy? Je to hazard, ne chápu to uvažování některých cyklistů...
Obchodní sdělení

Bohemia Apple