Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 7. 2017
Narazil do sloupu

Tragédie na Semilsku: Muž si vyjel na koloběžce, našli ho mrtvého!

muž havaroval na koloběžce
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto

Tragicky skončila pro 52letého muže odpolední vyjížďka na koloběžce. Jeho bezvládné tělo našel kolemjdoucí ve Světlé na Semilsku. Muž zřejmě narazil do sloupu, na následky zranění zemřel.

Policisté vyrazili do Světlé na Semilsku krátce po sedmnácté hodině. Muž na tísňovou linku ohlásil, že vedle silnice našel nehybně ležícího muže se zraněním na hlavě.

 

Poranění byla tak vážná, že muž na místě zemřel. Pomoct mu nedokázali ani přivolaní záchranáři, lékař už mohl pouze konstatovat smrt. Konkrétní příčinu však určí až nařízená soudní pitva.

 

"Policisté z dopravního inspektorátu v Semilech, kteří na místo přijeli, podle zatím předběžného šetření zjistili, že muž jel na koloběžce a následně zřejmě narazil do sloupu," uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

 

 

Až po třech hodinách pátrání policisté zjistili, že šlo o 52letého muže z Prahy, který byl zřejmě na návštěvě u příbuzných. "Následně pak tuto tragickou událost sdělili blízkým příbuzným zemřelého," doplnila Suchánková. Okolnosti nehody policisté stále prošetřují.

epa TN.cz