Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 12. 2016

Tragédie na zasněžené silnici: Čelní srážku řidička nepřežila

Čelní srážka se smrtelným zraněním
Zdroj: Policie ČR

Smrtí devětatřicetileté řidičky volkswagenu skončila ve středu odpoledne nehoda u Ševětína na Českobudějovicku. Žena zahynula poté, co se čelně střetla s druhým autem.

"Ve vozidle značky Audi cestovali směrem na České Budějovice dva lidé, řidič (68 let) a spolujezdkyně (40 let). Při nehodě utrpěli oba těžká zranění a po prvotním ošetření je zdravotníci převezli do nemocnice," přiblížil nehodu, která se odehrála kolem třetí hodiny odpoledne, policejní mluvčí Jiří Matzner.


Druhým autem zapleteným do srážky byl již zmíněný volkswagen, který řídila devětatřicetiletá žena. Její zranění ovšem byla vážnější a zemřela proto přímo na místě. 


K nehodě jako první dorazili dopravní policisté, kteří chtěli zraněným pochopitelně pomoct, ale síla nárazu obě auta tak zdemolovala, že nedokázali posádku z vozů dostat holýma rukama a museli čekat na lépe vybavené hasiče.Kvůli vážné nehodě byla frekventovaná silnice E55 přibližně na čtyři hodiny zcela uzavřená a policisté museli odklánět dopravu jinam.


Nyní se kriminalisté snaží přijít na to, jak a proč vlastně k nehodě došlo a prosí případné svědky, aby se co nejdřív ozvali na linku 158.

pez TN.cz