Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.1. 2016 21:16
Děsivá nehoda

Kluk (8) vjel na bobech pod vlak, se zraněním hlavy bojuje o život!

Zdroj: TV Nova

Obrovskou tragédií skončila na Jablonecku hra osmiletého chlapce. Hoch na bobech ve Velkých Hamrech v neděli odpoledne vjel přímo pod přijíždějící vlak.

Podle dostupných informací se dítě s vlakem střetlo těsně před čtvrtou hodinou odpoledne. Chlapec je v přímém ohrožení života.


"Událost máme nahlášenou od záchranářů v 16:00," uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Policie poskytla rodičům chlapce pomoc psychologa, protože jsou pochopitelně ve velmi špatném stavu.


13

GALERIE: Chlapec při bobování vjel ve Velkých Hamrech pod vlak

Zdroj: HZS Libereckého kraje

Chlapec při bobování vjel ve Velkých Hamrech pod vlak - 1

Hodnocení:


"Strojvůdce se podrobil dechové zkoušce, která byla negativní," doplnila mluvčí na dotaz TN.cz s tím, že hoch pod vlak vjel velmi blízko nádraží ve Velkých Hamrech. Podle informací TV NOVA boboval přímo na svahu nad železniční stanicí.


Dítě záchranáři převezli do Hradce Králové. "V Hradci máme specializované pracoviště, proto bylo dítě transportováno do tamní nemocnice," řekla mluvčí záchranné služby Libereckého kraje Lenka Moravcová. Hoch má velmi vážné zranění hlavy.Podle mluvčího Fakultní nemocnice v Hradci Králové Zdeňka Tušla je stav chlapce uspokojivý. "Na to, že to bylo poranění vlakem, to vypadá celkem příznivě. Dítě je v umělém spánku, má poranění očnice a oka a zdá se, že je mimo ohrožení života,"přiblížil Tušl.
 


Na místě nešťastné události zasahovali vedle záchranářů a policie také hasiči. "Všech 39 cestujících z vlaku přestoupilo do náhradního autobusu a odjelo do cíle své cesty," řekl ČTK mluvčí jabloneckých hasičů Jan Hrdlička. Na místo policie povolala také drážní inspekci.


Provoz na trati mezi Tanvaldem a Velkými Hamry je přerušen. Dopravu zajišťují náhradní autobusy.

pez, ČTK TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.1. | 18:55 allanaldik
26
ikdyz za to strojvudce vubec nemuze hned dostane dejchnout co kdyby nahodou ...
17.1. | 23:16 pichav
-9
UZ ZAS VRAZEDNY VLAK A mhd !!!! EM POMOC CHCEME TRUBKY !!!! CHCEME BYT VSUDE ...
3.2. | 23:50 rychl
0
Náhlasit nevhodný komentář
Koukám že rodiče své děti vedou k ničemu aby na sebe dávali pozor, nebrali si sladkosti od cizích.Kam jsme se to dopracovali. To je mi výchova. Pak se rodiče diví že se jejich dětem něco stane, když je nevedou k tomu aby si dávali pozor.
18.1. | 11:34 František Koval
3
Náhlasit nevhodný komentář
Nechcete snad aby strojvůdce běžěl před vlakem a mával praporkem že jede,jako v 19.století?
18.1. | 07:02 Petr Nový
3
Náhlasit nevhodný komentář
bimbi 20 Ty budeš taky dobrý materiál. Náhodou má pravda1 skutečně pravdu a jen taková pí.ča hledá každou chybu jen aby uškodila. Nejsi náhodou ten, co učí naše děcka ve škole totální hovno? Podle těch tvých učitelských keců na to vypadáš.
18.1. | 02:33 slivovicka
8
Náhlasit nevhodný komentář
Co za rodiče nechá dítě sáňkovat nad nádražím?
17.1. | 23:16 pichav
-9
Náhlasit nevhodný komentář
UZ ZAS VRAZEDNY VLAK A mhd !!!! EM POMOC CHCEME TRUBKY !!!! CHCEME BYT VSUDE RYCHLE !!!! CHCEME PILULKY !!!! KAZDY SVOU TABLETU A HURA JINAM !!!! 5 X RYCHLEJI NEZ ZVUK !!!! TOTALNI ULET !!!! ZADNY BOBY !!!! ZADNY VLAK A mhd !!!!! JENOM MA TABLETA V TRUBCE !!!!! VZIVAM EM !!! VSEMOHOUCI POMOCT EM !!!
17.1. | 20:26 roko-lanek
-7
Náhlasit nevhodný komentář
Co když ho strčil pod vlak Kramny!!!!!
17.1. | 20:20 bimbi20
-8
Náhlasit nevhodný komentář
pravda1: Vy jste si nacpal senem asi i hlavu, když napíšete, že děti vymizeli s měkkým "I". Ten nemyslící odpad možná češtinu zvládá lépe, než vy.
17.1. | 18:55 allanaldik
26
Náhlasit nevhodný komentář
ikdyz za to strojvudce vubec nemuze hned dostane dejchnout co kdyby nahodou uhnul z trasy a naboural schvalne. Kdo sankuje lyzuje a bobuje na koleje?preci rodice maji rict ze se tam nesmi. za sve detstvi se nam nestalo ze bysme vjeli pod vlak autobus nebo auto? na snehu jsme jezdili vsude.
17.1. | 18:40 Veronika Kostelnikova
3
Náhlasit nevhodný komentář
Pánové že se nestydíte! Někdy je mi z lidí špatně....jsou zlí,bezcitní a zlomyslní! Na tom samém místě jsem bobovala jako malá ,ale tenkrát tam bylo dobře vidět!
17.1. | 18:24 Petr Nový
8
Náhlasit nevhodný komentář
pravda1 - svatá pravda. My budeme dřít do 90 a mladí nebudou umět ani zavázat tkaničku.