Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.5. 2017 18:37
náhlá smrt

Tragédie: Tim (†14) hrál u Trnavy fotbal, za několik hodin byl mrtvý!

Zdroj: TV Markíza

Ještě v sobotu pobíhal 14letý Timotej s kamarády po fotbalovém hřišti, o několik hodin později už ale ležel na podlaze koupelny mrtvý. Bezvládného chlapce našla babička, vypadá to, že zemřel při zdánlivě nevinné hře.

Zřejmě hned několik nešťastných náhod vedlo ke smrti 14letého chlapce z Dlhé u Trnavy. Timotej se ještě v sobotu přes hodinu proháněl po fotbalovém hřiští s kamarády, druhý den byl ale mrtvý.

 

Když se přitom Tim kolem poledne vrátil domů, nevypadal nijak zraněně ani ublíženě. Až druhý den si babičce postěžoval, že má bolesti. "Prý se bouchl do břicha," řekla reportérům Timova příbuzná. Dala mu obklad, prášek a odešla do kostela. Vůbec ji nenapadlo, že chlapec může mít zranění, které povede až k jeho smrti.

 

 

Když se ale babička vrátila domů, 14letý Tim už ležel na podlaze v koupelně. Ihned volala záchranku, bylo už pozdě. Chlapce se nepodařilo lékařům oživit.

 

Co přesně se Timovi stalo, nyní zjišťuje policie. Podle všeho se chlapec udeřil při fotbale o zábradlí, vyšetřovatelé ale prověřují i to, jestli Tima někdo neudeřil. "Zasahující lékař prvotně známky cizího zavinění nezjistil," upozornila policejní mluvčí. Informace by tak mohli mít hlavně přítelé Tima, vyšetřovatelé doufají, že jim pomohou případ objasnit.

lud TN.cz