Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 7. 2018
Utopila se

Tragická smrt krásné Marušky: Po oslavě udělala osudovou chybu!

Maruška se utopila ve Váhu
Zdroj: facebook
Maruška udělala osudové rozhodnutí po večírku v Bratislavě

Osudovou chybu udělala krásná Slovenka. Po večírku v bratislavském klubu se vracela domů, když ji známá přesvědčila, aby si šly zaplavat ve Váhu. Maruška zmizela pod hladinou, svědci ji nedokázali zachránit. Její tělo stále hledají hasiči a potápěči.

Všechno přitom začalo nevinným výletem do Žiliny. 17letá Maruška vyrazila na cestu s nejlepší kamarádkou Kristínou. "Hodně jsme se nasmály a po poledni už jsme se vraceli domů do Považské Bystrice," popsala pro portál cas.sk Kristína.

 

Ve vlaku dvojice potkala skupinu asi deseti lidí, z nichž znaly jen jednu dívku jménem Fatima. Marie se najednou rozhodla, že pojede s nimi na akci v bratislavském Subklubu. A nenechala se od Kristíny přesvědčit, aby radši vystoupila s ní.

 

"Já jsem vystoupila v Považské Bystrici a ona pokračovala dál. Ještě jsem jí volala a prosila ji, aby si to rozmyslela, když je vůbec nezná. Ale ona mi řekla, že na sebe dá pozor a vrátí se," svěřila se Kristína slovenskému médiu.

 

Jenže domů už se Maruška nevrátila. Podle Fatimy seděli ještě chvíli s partou známých v Púchově u Váhu, potom šli přes most na vlak. "Na konci mostu jsme zaslechli, jak někdo křičí, že se utopila, ničeho jsme si nevšimli. Do vody ji lákala Kara, ta to přeplavala a ona se asi napila vody," popsala Fatima.

 

 

Zmíněnou dívku přitom Marie znala jen několik hodin. Maminka zesnulé teenagerky nechápe, jak se taková tragédie mohla stát. "Majka něco vypila, vůbec tam nechtěla jít, cítila, že nemá dost sil," myslí si její matka.

 

Po několika tempech přestaly podle svědků Marušce stačit síly, napila se vody a začala se topit. Dívčino tělo od soboty stále hledají hasiči a záchranáři ve spolupráci se specializovanými týmy potápěčů. Zatím bez výsledku. "Po nezvěstné Márii stále intenzivně pátráme," uvedla pro portál policejní mluvčí Elena Antalová.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hvězda reality show oslavila 20. narozeniny: To je ten nejlepší večer! Za tři dny zemřela

TRAGICKÁ SMRT známých youtuberů: Riskantní výlet je během pár sekund připravil o život!

Nemilé prvenství: Česká mládež holduje alkoholu a kouření nejvíce v Evropě
5 rad, jak naučit dítě plavat

epa TN.cz
Reklama