Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 11. 2014
nešťastný hokejista

Tragická smrt modelky: Katka s Jakubem se těšili na miminko

Netolická a Petružálek
Zdroj: Facebook official
Katka s Jakubem plánovali miminko

Chtěli svatbu a miminko, jejich plány překazila náhlá smrt krásné modelky. Kateřinu Netolickou, přítelkyni hokejisty Jakuba Petružálka, našli v Litvínově mrtvou.

Kriminalisté smrt šestadvacetileté modelky sice vyšetřují, nepředpokládají ale cizí zavinění. Spekuluje se o sebevraždě nebo otravě plynem. Její zdrcený přítel Jakub Petružálek, který hraje hokej za KHL, se ihned, jak se o tragédii dozvěděl, vrátil z Jekatěrinburgu a smrt své přítelkyně potvrdil médiím. Zhroutil se mu svět.

 

"S Kubou žili asi pět let. Po sezoně chtěli začít řešit svatbu. Oficiálně ji o ruku nepožádal, ale veřejně se o tom bavila, vědělo se to mezi známými. Už se těšila, až bude paní Petružálkovou,“ řekl deníku Blesk kamarád dvojice Adrian Smrčka. "Dokonce uvažovala o miminku,“ prozradil. Zatím se starali o dva pejsky a vztah jim podle známých skvěle klapal.

 

 

Proč modelka, která se prosadila v roce 2004, když se stala Topmodelkou tisíciletí, zemřela, zůstává záhadou. Podle informací MF Dnes by na vině mohl být průtokový ohřívač vody. Jenže podle sousedů v bytě žádná karma nebyla.

 

117

GALERIE: Kateřina N.

Zdroj: Facebook / TN.cz

Netolická s kamarádkou

Hodnocení:

 

"Oni karmu neměli. Oni na tom byli dobře, takže nějakou karmu tam nebudou mít, ale kvalitní kotel," uvedl pro TV Nova soused mladého páru.

 

Spekuluje se, zda dívka nemohla mít nějakou skrytou vadu nebo závažné psychické problémy. Její tělo prý našli ve vaně a oba pejsci byli také mrtví.

 

Kate Netolická byla nesmírně krásná. Podívejte se na její nejodvážnější fotky!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Krásná matka zachránila miminko, sama potom zemřela

hel TN.cz