Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.4. 2017 13:57
vzal si život?

Tragédie v Praze: Na parkovišti v autě našli mrtvého policistu!

Zdroj: TV Nova

V ulici Jankovcova v Praze našli na parkovišti tělo mrtvého strážníka městské policie. Případem se zabývají kriminalisté, vše nasvědčuje tomu, že muž spáchal sebevraždu.

Smrt kolegy ve středu zasáhla pražské policisty. Jeho tělo našli v autě na parkovišti v ulici Jankovcova. "Policie se zabývá situací," potvrdil TN.cz její mluvčí Jan Daněk s tím, že vše nasvědčuje sebevraždě.

 

Podle informací TV Nova byl muž zrovna ve službě, když se rozhodl ukončit svůj život. Jak zjistilo Aktu.cz, zastřelil se v autě služební zbraní. Co ho k tak zoufalému kroku mohlo dohnat, ale není jasné.

 

 

Vyšetřování je teprve na samotném začátku, policie případ zatím nebude blíže komentovat - obzvlášť v případě, že si policista sáhl na život sám. "K sebevraždám nepodáváme žádné bližší informace," vysvětlil Daněk.

 

Zastřelený strážník Městské policie - 2
Zdroj: AKTU.cz

 

lud TN.cz

Diskuze

19.4. | 13:35 pichav
-6
Náhlasit nevhodný komentář
JESTLI TO NEBYL KOLEGA Z LEGA !!!! URCITE JO !!!! IKDYZ TO NEPOZNATE NIKDY 100%NE !!!! V KOSTICKACH LEGA TAKE NEBYVA !!!! ANI STOPOVE MNOZSTVI MOZKOBUNEK !!!! ANI VLASTNIHO NAZORU !!!!
19.4. | 11:52 sigr
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hrál modrou velrybu.50 úkol nemohl jinak dopadnout.
19.4. | 11:02 allanaldik
7
Náhlasit nevhodný komentář
Je jasny ze ,,mestakum zbrane do ruky nepatri" jsou nebezpecni sami sobe a jeste nebezpecnejsi svemu okoli. Mestak = bezmozek.
19.4. | 11:00 Roman Skala
3
Náhlasit nevhodný komentář
Vy prostě odmítáte rozlišovat výrazy policista a strážník. Na záměnu termínů loupež a krádež už jsem si u vás začal zvykat. A teď zas tohle...
Obchodní sdělení

Bohemia Apple