Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 3. 2018
VIDEO Velká legrace

Trapas ve Snídani: Hanka spletla jediné slovo, byl z toho průšvih!

Zdroj: TV Nova

Živé vysílání často přináší nečekané situace. Své o tom po páteční Snídani s Novou ví i moderátorka Hana Reinders, která způsobila pořádný trapas. Za všechno mohlo jediné spletené slovíčko...

Kdo si v pátek přivstal, mohl být svědkem velkého, i když úsměvného trapasu. Hned na začátek Snídaně s Novou si štáb přichystal překvapení pro moderátora, který slaví 33. narozeniny. Jenže komunikační šum způsobil, že dárek dostal někdo jiný.

 

"Karle, co ti říkají Kristova léta?" zahájila pořad před šestou ranní moderátorka Hanka Reinders. Směřovala ho na Karla Kašáka, který byl ale z otázky hodně překvapený. "Mně to čeká až za tři roky, takže teď nevím, co se na mě chystá," odpovídal zaskočeně.

 

I přesto Hanka ve výstupu pokračovala a spolu s cukrářkou předala Karlovi 33 sladkých makronek. "Děkuju. To je překvapení. Mám ta Kristova léta až za tři roky a pár měsíců, ale tohle je skvělé," přijal šokovaný Kája talíř cukrovinek.

 

 

To už moderátor Petr Říbal nevydržel a vyprskl smíchy. Následovala i Hanka, která si díky režii uvědomila svou chybu. Rychle makronky zabavila a snažila se situaci zachránit. "Počkejte, stop! Všechno zastavte, ty nemáš narozeniny! Ty máš narozeniny," ukazovala smějící se moderátorka na Petra.

 

Hanka prý vedoucímu Snídaně s Novou rozuměla místo "dej Petrovi makronky" "dej Karlovi makronky". Jak si něco takového mohla poplést, netušil asi nikdo ze štábu ani u obrazovek. Nakonec ale všechno dobře dopadlo a sladkosti dostal ten správný oslavenec.

epa TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama