Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 3. 2017
radostná událost

Trenér Růžička bude otcem! Přítelkyně oznámila těhotenství

Trenér Růžička bude otcem!
Zdroj: facebook

Bývalý hokejista a známý trenér Vladimír Růžička (53) bude trojnásobným otcem. Potomka mu porodí jeho mladá přítelkyně Marie (28). Radostnou událost oznámila na sociálních sítích.

"S velkou radostí bychom vám chtěli oznámit, jak jsme slíbili, že už nebudeme jen pár..... Ale budeme RODINA. Jsme velice šťastní a na miminko se oba moc těšíme," napsala Marie na Facebooku. Růžička žije s potetovanou Marií v novém domečku nedaleko Chomutova.


Růžička začal s vyučenou prodavačkou a striptérkou Marií randit dva měsíce poté, co zemřela jeho manželka Eva (53), která podlehla těžké nemoci loni v únoru. Podle některých informací se však scházeli ještě za života první ženy Evy.

 

 

 

Olympijský vítěz z Nagana svou vyvolenou Marii dokonce na Vánoce požádal o roku. Prstýnek na mladou ženu čekal pod stromečkem. "Spolu... Navždy... V dobrém i ve zlém," oznámila Marie na Facebooku i tuhle radostnou událost.

 

15

GALERIE: Vladimír Růžička a Marie

Zdroj: Profimedia / facebook

Vladimír Růžička a Marie - 2

Hodnocení:

 

Svatbu naplánovali na 10. června. Své ano si řeknou na barokním zámku Červený Hrádek. Potomek se tedy zřejmě narodí už manželskému páru.

has TN.cz
Reklama