Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 5. 2017
kdo vyhrál?

Tvář má za sebou finále 3. řady! Známe jméno celkového vítěze!

Zdroj: TV Nova

Třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas skončila. Velké finále bylo opět dechberoucí, ale hlavně z něj vzešel celkový vítěz. Kdo tedy doplnil vítěze předchozích sérií Hanu Holišovou, Jana Cinu?

Velké finále bylo tradičně nabité vystoupeními všech soutěžících. Jenže ne všichni už zpívali o body a vítězství. Do finále tradičně postoupila jen čtveřice. Tentokrát se o triumf utkala čtveřice Tatiana Vilhelmová, Martha Issová, Markéta Konvičková a Milan Peroutka. Před branami finále skončil Martin Dejdar, Ondřej Ruml, Adéla Gondíková a Aleš Háma. Ti ve finále předvedli parádní duely!

 

Anketa

Kdo se vám ve finále líbil nejvíce?

Hlasovalo 1860 lidí.
Ale zpět k finalistům. Na čtvrtém místě skončila nakonec Martha Issová, která ve finálovém díle zpívala píseň „I Got Life“ z muzikálu Hair. "Já jsem stejně jako náš předseda sentimentální. Dokonce bych mohla říct, že jsem dost naměkko, takže nevím, co ze mě vyleze. Moc děkuju za tento neuvěřitelný výlet do míst, kam jsem si myslela, že se nikdy nepodívám,“ měla radost Marta Issová.

 

Třetí příčku si vyzpívala krásná, mladá a talentovaná Markéta Konvičková, která ve finále zpívala skladbu „Whiskey in the Jar“ od Metalicy. Markéta byla viditelně dojatá a měla problémy se vyjádřit. "Chtěla bych strašně poděkovat, moc si toho vážím, že jsem tady mohla být s vámi a všechno to zažít. Děkuju,“ dostala ze sebe nakonec mladá zpěvačka v návalu emocí.

 

111

GALERIE: Finále show Tvoje tvář má známý hlas

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas: Vítěz Tatiana Vilhelmová

Hodnocení:

18

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas - portréty

Zdroj: TV Nova

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: portréty - 1

Hodnocení:

 

Druhé místo získal díky skvělým výkonům v průběhu celé soutěže Milan Peroutka, ve finále se převtělil do krále popu Michaela Jacksona a s písní „Black or White“ bral stříbrnou medaili. "Chtěl bych poděkovat porotě, svým kolegům, nejen za to, jak navařili… Děkuju moc, nikdy za to nezapomenu a byla to krásná životní zkušenost. Děkuju,“ radoval se Milan Peroutka ze svého zaslouženého druhého místa.

 

 

A jak je všem už jasné, z celkové výhry se tak radovala Táňa Vilhelmová. Ta ve finále předvedla parádní výkon, když ztvárnila Zuzanu Navarovou a zazpívala písničku „Andělská“.

 

"Tak prosím vás, abych si to tady nějak srovnala a abych měla pocit, že tady teď můžu takhle stát jako vítěz! Musím poděkovat hlavně sobě, protože jsem se opravdu nadřela. Jako všichni samozřejmě. Vůbec jsem netušila, že to bude tak hrozná práce. Pak chci poděkovat Vojtěchovi, který byl mou velkou podporou, něžnou náručí a bavičem a nabíječem tady náš všech!“ Jako vítězka dostala šek na 150 tisíc korun, který Táňa poslala nadaci Duha, která zachraňuje naše lesy a Národní parky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TVOJE TVÁŘ: Ondra Ruml změnil kvůli show vizáž!
TVOJE TVÁŘ: Hana Zagorová osobně učila Aleše Hámu!

Milan Peroutka měl promluvit o dávném rozchodu s Míšou Tomešovou! Pravda je někde jinde

TN.cz