Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 4. 12. 2017

Tři hračky, které musí mít vaše děti pod stromečkem! Co všechno umějí?

Hasbro
Zdroj: oficiální zdroj

Vánoce se kvapem blíží a nikdo se na ně netěší víc než ti nejmenší. Jenže jak z obrovské nabídky hraček vybrat tu, která bude mít u dětí úspěch? Poradíme vám, s jakými dárky letos nešlápnete vedle.

Lámete si marně hlavu s tím, čím na Vánoce potěšit své děti? Různých panenek, stavebnic či plyšáků je na trhu ohromné množství, pokud ale chcete na tváři svých ratolestí skutečně vykouzlit úsměv, musíte hledat někde úplně jinde. Letos vede plastelína, interaktivní hračky a pistole pro malé bojovníky.

Hasbro
Zdroj: oficiální zdroj


Modelína Play-Doh

Doby, kdy jste museli ve školce modelovat z plastelíny jablíčka a hrušky jsou dávno pryč. S modelínou Play-Doh si užijete o dost víc legrace! A co je na ní vůbec nejlepší? Nebarví, nešpiní a nevysychá.

Nechte vaše děti si vymodelovat vlastní barevný svět. Přály si vždycky vlastní zoologickou zahradu? Není problém! S plastelínou ale mohou modelovat i nejlepší lízátka a bonbony na světě, vyrábět báječné zmrzliny či uvařit špagety s omáčkou, jaké svět ještě neviděl.

Vybrat si můžete z několika setů, které rozvíjí dětskou fantazii, myšlení i motoriku. Naučí děti poznávat jednotlivá písmenka, čísla nebo tvary. Naprostou nutností pro malé hospodyňky je kreativní sada s mikrovlnou troubou a kuchyňským náčiním. Děti v ní mohou upéct třeba koláč nebo sušenky, které z modelíny vytvoří. Trouba vypadá skoro jako opravdová, navíc svítí a vydává zvuky. Zde koupit.

Modelína Play-Doh je správným pomocníkem pro přípravu vašeho dítěte do školy. Díky svým kvalitám dokonce získala doporučení České pedagogické komory jako pomůcky vhodné pro předškolní výuku.

Hasbro
Zdroj: oficiální zdroj


Hravý Tygřík Tyler

Klasickým plyšovým hračkám odzvonilo, v kurzu jsou ty interaktivní! Hitem letošních Vánoc je tygřík Tyler, který reaguje na zvuky a doteky, takže připomíná skutečné živé zvířátko. V USA dokonce získal prestižní cenu Oppenheim Toy Portfolium Award, kterou dostávají ty nejinovativnější hračky. Pokud si ještě netroufáte pořídit svým dětem živé zvíře, tento tygřík bude ideální volbou.

Hasbro
Zdroj: oficiální zdroj


Tyler vydává zvuky skoro jako opravdový tygr, reaguje na vaše dotyky a díky pohyblivým nohám je možné jej přitisknout co nejblíže k sobě. Díky 100 a více senzorům, které má na svém čele, zádech a čenichu, pohybuje očima, ušima, ocasem, hlavou a celým tělem. A když na tygříka Tylera zařvete jako tygr, on vám odpoví také zařváním.

Pokud tygříka pohladíte po hlavě, zavře oči, když ho navíc držíte v náručí a šimráte, usne. Miluje také hlazení na bříšku a vrní jako opravdová kočka! Vrtí ocasem, zívá i kňučí, záleží jen na tom, jak dobře se o něj staráte.

Tyler má i svého kamaráda na hraní – malé žluté kuřátko! Nemusíte se ale bát, že přijde k újmě, tygřík si s ním umí krásně hrát. Dejte ho Tylerovi do tlamičky a sledujte, jak jej dokáže něžně přenášet. Tygřík je potažen velmi měkkým a příjemným plyšem, a když na něj zrovna nebudete mít čas, dá se jednoduše vypnout. Zde koupit.

Hasbro
Zdroj: oficiální zdroj

Pistole Nerf Accustrike

Pokud máte doma malého vojáka, jistě bude nadšený z nejnovější pistole z řady Nerf Elite Accustrike. S RaptorStrike zažijete pořádnou akci! Pistole má dva zásobníky, každý na 6 šipek, které poskytují dostatečnou zásobu nábojů pro střelbu. Zaútoč v bitvách Nerf s jistotou a střílej šipky s hrotem navržené pro lepší přesnost.
Hasbro
Zdroj: oficiální zdroj

A pro ještě větší přesnost a stabilizaci využij dvojnožky v přední části zbraně. Díky plastovému zpracování, které zajišťuje nízkou hmotnost, si s ní mohou děti hrát celý den. Pistole se dodává s 18 speciálními šipkami s hrotem a je vhodná pro děti od 8 let. Připrav se, zamiř a pal! Zde koupit.

 

Komerční článek