Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.7. 2016 16:33
bydlení

Tropický ráj za pár korun! K výhře ostrova stačí lístek do tomboly

Rodina z Queenslandu nabídla svůj resort i s ostrovem jako hlavní výhru v tombole
Zdroj: Profimedia, thinkstockphotos.com

Pokud jste vždycky toužili žít v tropickém ráji na malém ostrově, pak je takhle nabídka dělaná právě pro vás. Australská rodina pořádá loterii, ve které šťastný vítěz vyhraje fungující turistický resort na ostrově v Mikronésii v západním Tichém oceánu. A nejde o malinký ostrůvek, ale o kus ráje s domy, auty a vlastní restaurací.

Australská rodina Beitzových strávila na sopečném ostrově Kosrae v Mikronésii 22 let, Doug a Sally zde vychovali své tři děti a nyní se chtějí přestěhovat zpět do Austrálie ke své rodině.

 

K prodeji luxusního ostrova zvolili velice netradiční postup, vyhlásili loterii, které se může zúčastnit kdokoliv na světě. Vlastníkem miliónového ráje se tak může stát každý jen za pouhých 49 dolarů. (kolem 1200 korun)

 

Součástí výhry je část ostrova, kde je funkční turistický resort rozkládající se na 3 akrech, vítěz tomboly získá hotel s 16 klimatizovanými pokoji, rodinnou vilu se 4 pokoji a dva apartmány. Na ostrově je také restaurace pro 80 lidí.

 

17

GALERIE: Rodina z Queenslandu nabídla svůj resort i s ostrovem jako hlavní výhru v tombole

Zdroj: Profimedia

Rodina z Queenslandu nabídla svůj resort i s ostrovem v Mikronésii jako hlavní výhru v tombole - 1

Hodnocení:

 

Kromě toho všeho je součástí výhry 5 aut k pronájmu, dvě dodávky pro přepravu až 10 osob a pickup. Kvůli provozu celého areálu rodina výherci nechá také přes 200 tisíc korun. Klidný ostrov nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit, jako jsou potápění a kayaking. Na ostrově je také 10 metrový bazén se sladkou vodou.

 

 

Koupit si lístek do tomboly může každý, komu je přes 21 let, losování proběhne 26. července 2016. Vítěz bude vyhlášen do následujících 7 dnů. Vítěz ani nemusí umět vést rozjetý resort, podle rodiny je najatý personál velice zkušený a potřebuje tak minimum dohledu. Šťastlivec si tak bude moci užívat život v ráji a nestarat se o nic dalšího.

 

Rodina původně stanovila minimální počet prodaných lístků do tomboly na 50 tisíc, toto číslo bylo ale později zrušeno, do tropického ráje se tak vítěz přestehuje nehledě na to, kolik lístků se prodá.
 

klma TN.cz