Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 4. 2017
video Popleta s jaderným kufříkem

Trump: Dal jsem si dortík a odpálil rakety na Irák. Vlastně Sýrii

Donald Trump - atomové zbraně
Zdroj: Thinkstockphotos, Profimedia.cz

Americký prezident Donald Trump popsal v rozhovoru pro televizi Fox Business okolnosti, za kterých rozhodl o zahájení útoku na vojenské letiště syrské armády. Znovu ukázal, že je velmi náchylný k nepřesnostem. Analytici se obávají, koho bude bombardovat příště, až si dá třeba steak.

Donald Trump si pamatuje detaily o obědu, který předcházel jeho rozhodnutí poslat rakety na Sýrii, ale myslí si, že to byl Irák. Tak reaguje prestižní deník Politico na Trumpův rozhovor pro televizi Fox Business, ve které americký prezident popisoval svůj důležitý krok v mezinárodní politice.

 

„Seděli jsme u stolu, skončili jsme večeři a čekali na dezert. Dali jsme si nejkrásnější kousek čokoládového dortíku, jaký jste kdy viděli. Prezidentovi Tsi se moc líbil. A já v tu chvíli dostal zprávu od generálů, že lodě jsou naloženy a připraveny a mám rozhodnout. A my jsme učinili rozhodnutí to udělat. Odpálili jsme 59 střel na Irák,“ šokoval reportérku, která se zeptala, jestli myslel Sýrii. „Ano. Na Sýrii, odvětil Trump.

 

 

Politico Trumpovi sečetl, že to není první přeřeknutí nebo dokonce lež, kterou americký prezident vyslovil. Dříve mluvil o teroristickém útoku ve Švédsku, přitom tam k žádnému do té doby nedošlo. Stejně jako bez důkazů tvrdil, že miliony nelegálních obyvatel Ameriky hlasovaly v prezidentské volbě proti němu, a proto Hillary Clintonová získala v součtu víc hlasů než on.

 

 

Podle Politica Trumpovi nejde o nějakou přesnost. Jeho cílem je tvořit velký příběh, kde bude sám superhrdinou. S dortíkem a prsty na jaderné spoušti.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MADONNA V PRŮŠVIHU: Křičela, že se má Bílý dům vyhodit do povětří! Teď po ní jdou tajné služby

ROZPLÁČE I DRSŇÁKA: Snímek chlapečka, kterého vytáhli z trosek, se stal symbolem války v Sýrii!

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.4. | 19:24 Jaroslav Pokorný
8
A co, že se přeřekl? Chytráci z Novy, co místo "tsunami" píšou ...
16.4. | 19:08 Milos Trasimi
-4
Cooooo? To nic není.Češi si dají vepro- knedlo- zelo a to je potom: Hodté na ne ...
17.4. | 00:34 josefvyskoc
1
Náhlasit nevhodný komentář
sorosovi slunickari zmenili taktiku rozvraceni sveta a snazi se jakoby dehonestovat Trumpa za vojenske operace...kdyz posilal na vrazedne utoky po svete US Army obama, bush nebo clinton, takto bylo košer...
16.4. | 22:35 Milos Trasimi
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Macek289Servilni a pidlezavy Češi mi budou něco říkat o léčení si ega? To jako by říkal curaaku piico.
16.4. | 22:30 akakinder
1
Náhlasit nevhodný komentář
16.4. | 19:08 Milos Trasimi***A tady tvoje babička postrádá záchod,tak už jí ho konečně sežeň,ať si věčně nekálí před vlastním prahem!https://www.youtube.com/watch?v=o2UEz2Gj1Oo
16.4. | 22:30 akakinder
1
Náhlasit nevhodný komentář
16.4. | 19:08 Milos Trasimi***Nazdar cikáne,mamínka se po tobě shání...Prej jestli si už čordl ten kabel či co...https://www.youtube.com/watch?v=5LDTlafyhNk
16.4. | 22:03 macek289
5
Náhlasit nevhodný komentář
miloš trasimi - Ty si tady léčíš Ego. Nebo jsi hň-up.
16.4. | 21:55 Milos Trasimi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Zda se ti to malo nebo mám vice odhalit jací jste ve skutečnosti? I to malo stačilo veleblbe český ze ano?
16.4. | 21:54 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Včetně narvanosti megalomanstvi mesiasismu xenofobie servility vůči Zemanovi Trumpovi.Dale podlezavost zabednenost chvastavost a narcismus.
16.4. | 21:53 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Takže kdo je tady zakomplexovany blby Cechu Jaroslavem Pokorný? Ostatně je ČTÚ každý den každou minutu každou hodinu.Maji mnoho rozličných forem tvaru a podob.
16.4. | 21:42 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
A někdo takový mi nebude podsouvat vaší českou blbost.Na tu nejsem zvědavý.Tu si klidně můžete nechat velkohuby zbabělci.
16.4. | 21:41 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
A nemluví o egu ty bubny a směsný sasku.Jak tady ctu všichni tady vyzyvatel k zabíjení a válce aby jste si zhojili vaše pripodelane ego z Mnichova a 1968.Ale tuhle hanbu nikdy nesmyjete.