Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 27. 9. 2017
Oplzlý rozhovor

Trump mluvil o Dianě: Byla bláznivá, ale vyspal bych se s ní!

Donald Trump, princezna Diana
Zdroj: Profimedia

Na webu se objevilo celkem 15 hodin rozhovorů, které vedl se současným americkým prezidentem Donaldem Trumpem rozhlasový moderátor Howard Stern. Trump se v nich opakovaně vyjadřuje i o zesnulé britské princezně Dianě. V jednom rozhovoru, natočeném jen několik týdnů po princeznině smrti, vtipkuje, jak by ji dostal do postele, ale předtím poslal na test na HIV.

Rozhovory kontroverzního newyorkského DJ Howarda Sterna a současného amerického prezidenta Donalda Trumpa zveřejnil web Factbase. Trump byl v té době realitním magnátem, významnou newyorkskou osobností a častým hostem show Howarda Sterna.

 

"Dostal byste ji, že jo? Dostal byste ji do postele?" ptá se Howard Stern v rozhovoru, který vznikl 7. listopadu 1997, tedy jen dva měsíce po tragické smrti princezny Diany. Moderátorka Robin Quiversová se Trumpa ptala, jestli by ji také poslal na testy na vir HIV.

 

"Samozřejmě! Ale tohle by byl trošku oříšek," žertuje Trump. "Hej, Lady Di, půjdeš k doktorovi?" nadhodí moderátor a Trump pokračuje: "Vrať se zpátky k mému lexusu, protože mám nového doktora a chceme tě trochu prohlédnout," naznačuje Trump, jak by vyzval princeznu Dianu, aby si nechala udělat test na virus HIV.

 

"Byla moc krásná. Jako supermodelky. Už jsem to kdysi říkal. Diana byla krásná jako supermodelka. Byly chvíle, kdy tak dobře nevypadala, ale někdy vypadala lépe, než kterákoliv žena na světě. Byla to supermodelka. Byla vysoká, měla nádhernou pleť. Byla to kráska," chválil princeznu současný americký prezident.

 

 

V rozhovoru tvrdil, že jednou pro Dianu "udělal jednu laskavost" a poslal jí květiny a na oplátku dostal od Diany "nádherný děkovný dopis". Co pro princeznu měl udělat, ale nechtěl specifikovat. V jiném interview o matce prince Williama řekl, že "občas byla bláznivá, ale to je jen drobný detail".

 

Oplzlý rozhovor o zemřelé britské princezně vedl Trump se Sternem i v roce 2000, tedy tři roky po Dianině smrti. "Byla úžasná. Byla to skutečně nádherná žena, několikrát jsem se s ní potkal," tvrdil tehdy Trump.

 

Moderátor se ho přímo zeptal, jestli by s Dianou chtěl mít sex."Vůbec bych neváhal" odpověděl Trump. Podle moderátorky stanice BBC Seliny Scottové měl být Trump na začátku 90. let princeznou Dianou přímo posedlý.

 

 

Trump měl Dianu doslova pronásledovat, protože si myslel, že u ní má šanci. Jeho chování už hraničilo se stalkingem. "Bombardoval ji v Kensingtonském paláci (kde v té době princezna žila, pozn. red.) velkými kyticemi, které stály stovky liber," citoval Scottovou web Sunday Times.

 

"Trump evidentně viděl Dianu jako tu nejcennější trofej. V jejím domě se hromadily růže a orchideje a ona byla stále více znepokojená tím, jak má reagovat. Začínala cítit, že ji Trump stalkuje," dodala moderátorka s tím, že když Diana zemřela, říkal Trump kamarádům, že nejvíc lituje toho, že s Dianou nechodil, ale že si vždycky myslel, že u britské princezny měl šanci.

 

Letos uplynulo 20 let od úmrtí princezny Diany, více v reportáži:

vbo TN.cz