Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 27. 9. 2017
Oplzlý rozhovor

Trump mluvil o Dianě: Byla bláznivá, ale vyspal bych se s ní!

Donald Trump, princezna Diana
Zdroj: Profimedia

Na webu se objevilo celkem 15 hodin rozhovorů, které vedl se současným americkým prezidentem Donaldem Trumpem rozhlasový moderátor Howard Stern. Trump se v nich opakovaně vyjadřuje i o zesnulé britské princezně Dianě. V jednom rozhovoru, natočeném jen několik týdnů po princeznině smrti, vtipkuje, jak by ji dostal do postele, ale předtím poslal na test na HIV.

Rozhovory kontroverzního newyorkského DJ Howarda Sterna a současného amerického prezidenta Donalda Trumpa zveřejnil web Factbase. Trump byl v té době realitním magnátem, významnou newyorkskou osobností a častým hostem show Howarda Sterna.

 

"Dostal byste ji, že jo? Dostal byste ji do postele?" ptá se Howard Stern v rozhovoru, který vznikl 7. listopadu 1997, tedy jen dva měsíce po tragické smrti princezny Diany. Moderátorka Robin Quiversová se Trumpa ptala, jestli by ji také poslal na testy na vir HIV.

 

"Samozřejmě! Ale tohle by byl trošku oříšek," žertuje Trump. "Hej, Lady Di, půjdeš k doktorovi?" nadhodí moderátor a Trump pokračuje: "Vrať se zpátky k mému lexusu, protože mám nového doktora a chceme tě trochu prohlédnout," naznačuje Trump, jak by vyzval princeznu Dianu, aby si nechala udělat test na virus HIV.

 

"Byla moc krásná. Jako supermodelky. Už jsem to kdysi říkal. Diana byla krásná jako supermodelka. Byly chvíle, kdy tak dobře nevypadala, ale někdy vypadala lépe, než kterákoliv žena na světě. Byla to supermodelka. Byla vysoká, měla nádhernou pleť. Byla to kráska," chválil princeznu současný americký prezident.

 

 

V rozhovoru tvrdil, že jednou pro Dianu "udělal jednu laskavost" a poslal jí květiny a na oplátku dostal od Diany "nádherný děkovný dopis". Co pro princeznu měl udělat, ale nechtěl specifikovat. V jiném interview o matce prince Williama řekl, že "občas byla bláznivá, ale to je jen drobný detail".

 

Oplzlý rozhovor o zemřelé britské princezně vedl Trump se Sternem i v roce 2000, tedy tři roky po Dianině smrti. "Byla úžasná. Byla to skutečně nádherná žena, několikrát jsem se s ní potkal," tvrdil tehdy Trump.

 

Moderátor se ho přímo zeptal, jestli by s Dianou chtěl mít sex."Vůbec bych neváhal" odpověděl Trump. Podle moderátorky stanice BBC Seliny Scottové měl být Trump na začátku 90. let princeznou Dianou přímo posedlý.

 

 

Trump měl Dianu doslova pronásledovat, protože si myslel, že u ní má šanci. Jeho chování už hraničilo se stalkingem. "Bombardoval ji v Kensingtonském paláci (kde v té době princezna žila, pozn. red.) velkými kyticemi, které stály stovky liber," citoval Scottovou web Sunday Times.

 

"Trump evidentně viděl Dianu jako tu nejcennější trofej. V jejím domě se hromadily růže a orchideje a ona byla stále více znepokojená tím, jak má reagovat. Začínala cítit, že ji Trump stalkuje," dodala moderátorka s tím, že když Diana zemřela, říkal Trump kamarádům, že nejvíc lituje toho, že s Dianou nechodil, ale že si vždycky myslel, že u britské princezny měl šanci.

 

Letos uplynulo 20 let od úmrtí princezny Diany, více v reportáži:

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

27.9. | 06:32 alfleth
16
co k tomu dodat , je to prostě americký hovaaadddo
27.9. | 07:54 alois223
-4
Hele, alflethe ! Diana nebyla američanka a taky ji neurážej!
27.9. | 13:34 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Andrew,,kdopak ztech tebou jmenovanych vrazdil napriklad ve Vietnamu?? Kdo znich hodil atomovky na Japonsko? Kdo vrazdi v Iraku, Syrii, Jemenu vrahy podporuje, v Lybii, kdo vrazdil v Somalsku..atd...? Jsi slabsi v poctech nebo v historii?
27.9. | 12:42 andrewandrew
0
Náhlasit nevhodný komentář
20. století masoví vrazi: 1. Mao, 2. Stalin, 3. Hitler.
27.9. | 12:19 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
ANdrewandrew,,mylis se, tim Nemcem jsi jiste myslel Hitlera,, ale to nebyl Lada ale Adolf a to byl nastroj nemeckeho kapitalistickeho imperialismu!! Takze, porad stejny!
27.9. | 12:13 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
MIliony Rusu?? Nepletes si to s Indiany? Jak to rikala Krvava Madla ? Tech par set mrtvejch deti po humanitarnim bombardovani za tu svobodu prece stalo, ne?? Mala zemicka, malo neboztiku,,velka zeme, hodne neboztiku..V Cesku treba skacou duchodci pod vlak..
27.9. | 11:31 alfleth
3
Náhlasit nevhodný komentář
alois223 :: ty si nejdřív důkladně přečti nadpis článku , pokud to zvládneš tak potom I celý článek a jsi-li jsi alespoň trochu inteligentní tak ti dojde kdo je americké prase D........
27.9. | 11:11 andrewandrew
0
Náhlasit nevhodný komentář
Lenin, není to ten placený agent německé tajné služby co nechal těsně po revoluci zabít miliony Rusů?
27.9. | 10:56 novus
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Ano, ANdrewandrew,,ucit se, uci se, ucit se,,,to uz rikal Lada Lenin..A proto mu nemuzete prijit na jmeno!!
27.9. | 10:19 andrewandrew
1
Náhlasit nevhodný komentář
Novus - to je mí jedno. Každý den mne udivují ty hlouposti, co bohužel čtu. Musím se to odnaučit vnímat realitu a přemýšlet jak stádo.
27.9. | 10:09 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
JEJEJE; andrendrew, denni jedoFka ,co to je proti jedovkam na KImA!! A to je aspon "Fesak" proti Adolfu Donaldovi!!
27.9. | 10:07 novus
5
Náhlasit nevhodný komentář
DOvedete si predstavit Donalda nahateho?? Jak se mu tam houpe minipindour?! NA tohle by urcite DIana mela apetit,,