Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 20. 5. 2018
Chybička se vloudila

Trump vítal manželku doma, udělal si ostudu! Ani Melanii nepotěšil

Je tohle pravá Melania Trumpová? Konspirátoři mluví o dvojnici
Zdroj: Profimedia
Manželé Trumpovi (archivní foto)

Americký prezident Donald Trump si znovu ukrojil pořádný kus ostudy. Na twitteru sdílel příspěvek, ve kterém první dámu po operaci vítal zpět v Bílém domě. Jenže nedokázal ani správně napsat jméno své manželky.

Americká první dáma musela v pondělí podstoupit operaci kvůli "nálezu na ledvině". Jestli šlo o nezhoubnou cystu nebo něco jiného, Bílý dům neoznámil. Zákrok byl ale úspěšný, a tak už koncem týdne mohla být zpět u svých povinností a svého manžela.

 

Jenže právě prezident Donald Trump svou ženu nepřivítal zrovna dobře. V tweetu, kde také děkoval za podporu fanoušků, napsal špatné jméno. Místo "Melania" naťukal "Melanie" a ihned se na něj sesypali kritici, píše americký portál CNN.

 

 

Trump zřejmě bouřlivou reakci neunesl, nebo jen nechtěl dávat důvod pro další ohlasy, a tweet smazal. Poté ho znovu sdílel, už se správným jménem: "Je skvělé mít zpět doma naši úžasnou první dámu. Melania se cítí dobře a daří se jí. Všem děkujeme za modlitby a přání," uvedl prezident.

 

 

Melania byla propuštěna z nemocnice v sobotu, v Bílém domě teď podle oficiálního prohlášení hlavně odpočívá. Přestože nešlo o tak závažný zákrok, lékaři nedoporučují větší zátěž. První dáma prý neklesá na mysli a už se těší, až bude moci znovu pracovat.

epa TN.cz
Reklama