Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 4. 7. 2017
Další smrt v Thajsku

Turisté v šoku! Přímo na pláži vykopali tělo mrtvé ženy! VIDEO

Na pláži v Thajsku vykopali mrtvolu
Zdroj: reprofoto youtube.com

V Thajsku přibývá podezřelých úmrtí. Poté, co na oblíbeném ostrově Koh Tao objevili ohlodané tělo belgické cestovatelky, teď našli další mrtvolu přímo na pláži. Policisté ji objevili úplnou náhodou - když si turisté stěžovali na silný zápach. Z písku pak vyhrabali mrtvolu ženy.

Turistka si na thajském ostrově Koh Tao všimla silného zápachu, který pocházel z okraje pláže. Když se došla na místo podívat, zůstala v naprostém šoku. Z písku trčelo něco, co připomínalo oblečení. Píše o tom portál Daily Mirror.

 

Přivolaní policisté začali v písku kopat a objevili mělký hrob, ve kterém ležela mrtvá žena. Vyšetřování i nález mrtvoly za policejními páskami pozorovaly desítky zděšených turistů.

 

Policie poté informovala, že oběť, které bylo zhruba 40 let, byla zřejmě zavražděna. Utrpěla bodné rány do břicha a v písku ležela nejméně tři dny. Mohlo by jít o bezdomovkyni ze sousední Barmy, která se jmenovala Lucy. V oblasti žebrala několik let.


Podívejte se, jak to na pláži v době nálezu vypadalo:

 

Více informací policisté nesdělili, což vyvolalo podezření, jestli se nesnaží zahladit stopy. Podezřelých úmrtí totiž na Koh Tao přibývá, naposledy našli v džungli mrtvou belgickou cestovatelku Elise. Její tělo bylo ohlodané ještěrkami. Více čtěte zde.

 

 

"Nechte prosím policii pracovat, o výsledcích vyšetřování budeme informovat. Můžu vás ujistit, že se nic nesnažíme ututlat, není pro to žádný důvod," uvedl pro portál šéf místní policie Chanaworasin Supanarak.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SMUTNÉ ŘEŠENÍ: Co se stane, když během letu zemře pasažér? Posádka letadla to řeší nekompromisně

ŠOKUJÍCÍ FOTO: Po 20 letech se objevily snímky mrtvého Kurta Cobaina (†27)! Jsou jen pro otrlé

epa TN.cz