Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 1. 11. 2016
Horor v Thajsku

Hana chtěla ukázat cestu. Skončila zneužitá se zlomenou páteří

Hannah Gaviosová
Zdroj: Profimedia
Hannah Gaviosová

Doslova děsivou dovolenou má za sebou třiadvacetiletá turistka Hannah Gaviosová. Na výletě v Thajsku spadla ze skály a zlomila si páteř. Nevyhnula se ani sexuálnímu obtěžování hraničícímu se znásilněním.

Americká cestovatelka Hannah Gaviosová zažila v Thajsku chvíle hrůzy. Hned druhý den po příletu do země se ztratila. Vydala se proto do nejbližšího obchodu se suvenýry požádat místní o pomoc. Mladý zaměstnanec ženě nabídl, že jí ukáže cestu.

 

Hannah pro MailOnline uvedla, že z něj neměla nejlepší pocit, ale byla vyčerpaná a chtěla se dostat co nejrychleji do postele. Během cesty ji ale popadl a snažil se z ní strhnout šaty.

 

"Začala jsem ho mlátit do obličeje a ukousla mu ucho. Bylo z poloviny utržené. Bolelo ho to, tak přestal a nechal mě jít. Po chvíli jsem ale slyšela, jak za mnou běží. Utíkala jsem proto cestou zpátky, ve tmě jsem si ale nevšimla útesu a spadla jsem," popisuje šokovaná turistka.

 

Mladá žena se nemohla pohnout, poranila si hlavu a páteř. Útočníka přilákal její křik. Mladík později identifikován jako Apal Ruengvorn slezl až dolů k ní. Podle Hannah vypadal, že se cítí velmi provinile. Začal plakat a modlit se. "Dokonce někam telefonoval, ale pomoc nepřišla," řekla mladá žena.

 

Tím ale celé trauma neskončilo. "Najednou si sundal kalhoty a začal masturbovat. Neznásilnil mě, ale udělal vše ostatní. Myslela jsem si, že umřu. Nevěděla jsem, co mám dělat. Když jsem začala křičet, začal mě dusit. Tak jsem se snažila zachovat chladnou hlavu. Jakmile se mi trochu ulevilo, začala jsem volat o pomoc," vzpomíná žena.

 

Po několika hodinách Ruengvorn odešel a Hannah nechal nehybnou na úpatí srázu. Později se podle líčení turistky vrátil s dalšími lidmi, kteří ženu dopravili do nemocnice.
 

 

 

Policie muže dopadla a obvinila ho z napadení a sexuálního obtěžování. Násilník čelí trestu odnětí svobody na pět až deset let. Ke svému činu se přiznal.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Znásilnění jste viděli v pondělní Kriminálce Anděl: Posedlost

Jak se ve Španělsku protestuje proti znásilnění

has TN.cz