Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.2. 2016 16:33
GALERIE profil vraha

TVÁŘ VRAHA: Daniel, který zabil Elišku: Výsměch a týrání zvířat

Mladík podezřelý z vraždy v Teplicích - 4
Zdroj: facebook.com
Mladík podezřelý z vraždy v Teplicích

Mluví o něm celé Česko. 14letý Daniel podle všech dostupných informací zabil mladou Elišku. Vzhledem k tomu, že je mu teprve 14 let, vyvázne bez trestu, policie už informovala o tom, že případ bude odložen.

Kdo mohl zabít nevinnou 13letou dívku, ptá se teď celé Česko, které se vzpamatovává z další šílené a brutální vraždy. Vrahem je podle všeho teprve 14letý Daniel. Kamarádi a lidé, kteří ho znají o něm píší, že byl hodně zvláštní. "Byl to emař, neustále chodil v černé. Znal jsem ho, už od začátku byl divný. Neustále byl mimo a hleděl do země, popisuje jeho podivné chování další z jeho známých.

 

 

15

GALERIE: Tvář vraha Daniela z Teplic

Zdroj: facebook.com

Mladík podezřelý z vraždy v Teplicích - 1

Hodnocení:

 

"Byl trochu v depresích, ale vždy to zvládal. Nevím, jak se to mohlo stát. Byl trochu jiný, šílený," napsal do mailové schránky portálu TN.cz další z lidí, kteří Daniela znali. "Byli jsme dobří přátelé, měli jsme partu. Pak se ale začal bavit s nějakou partičkou, kouřili, tak to jsem řekl, že ne a přestal jsem se s nimi bavit," píše další z lidí, kteří mladého vraha znali.

 

 

A přicházejí i svědectví o jeho šílených činech a šokujících věcech, kterými se chlubil před svými kamarády a spolužáky. "Chodil jsem s tím klukem do školy. Kdysi když strčil toho kluka do šachty, tak jsem se ho zeptal, jestli to udělal. Smál se a řekl mi, že to neřeší. Říkal jsem si, že to není normální, ale že by někoho zabil, to by mě nenapadlo," píše další svědek. "Ten kluk se mnou chodil do třídy, chlubil se tam, jak doma zabíjí kočky. On je psychicky labilní, nechápu, že ho jen tak pustěj," zní jeho další šokující obvinění.

 

 

Znáte mladíka, který je podezřelý z vraždy mladé dívky? Napište nám na email zpravy@nova.cz, nebo zavolejte na číslo 606 09 09 09. Děkujeme.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Smrt Ashley Olsen: Policie konečně našla vraha. Už sedí

Přežila Osvětim, teď šokovala svět. Také byste dokázali obejmout vraha své rodiny?

hru TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.2. | 15:20 maxfox
52
Co by musel nezletilý udělat,aby ho média neukrývala za černou pásku ? Místní ...
14.2. | 13:45 bimbi20
-45
Já pořád říkám, že my holky klukům neoplácíme lásku láskou a pak to tam dopadá. ...
24.9. | 20:13 columbine
0
Náhlasit nevhodný komentář
Podle všeho tento mladík natočil nějakou "píseň" na youtube. má na ní někdo odkaz?
18.2. | 19:35 Šírín Ládínová
0
Náhlasit nevhodný komentář
Opustit ten blábol, kterému se říká právo. Starý dobrý římský zákoník, který říká: oko za oko, zub za zub, smrt za smrt. Potom teprve bude pokoj. Ale musí to být nevyvratitekně prokázáno, aby nevznikaly justiční vraždy.
16.2. | 21:07 Jan Poustka
4
Náhlasit nevhodný komentář
Páni poslanci co se musí stát aby tento čin byl spravedlivě potrestán,kdyby někdo zabyl vaše dítě to by byl rachot co!!!!! Ale váš to nezajímá,už aby jste skončili.V Anglii je trestní zodpovědnost už od 11 let proč to nejde u nás.Protože nemáte vůli,stydím se že žiju v tomhle skurvenym státě.
16.2. | 14:50 jarhonl
2
Náhlasit nevhodný komentář
Zavřít do blázince. Udělá to znova. Je to v něm. Asi bych se neodsuzovala, kdybych takového kluka sprovodila ze světa. Nemá právo žít, zabíjí.
15.2. | 20:45 Martin Kapoun
7
Náhlasit nevhodný komentář
doufám že toho zmrda někdo oddělá
15.2. | 20:26 gregor646
7
Náhlasit nevhodný komentář
Normálně odsoudit a až mu bude 18 tak odsedět,když to nejde jinak .
15.2. | 14:40 bobin135
2
Náhlasit nevhodný komentář
haha, nesouhlasím, já tvrdím, že 80% je to výchovou. Mentalita rodičů je velice důležitá, rodičům kterým je jedno s kým se jeho děcko stýká se to pak vymyká. V neposlední řadě i škola, ale hlavně doma rodiče.
15.2. | 11:53 haha33
0
Náhlasit nevhodný komentář
.. vás pak bude znovu a znovu vydírat. Z baráku ho vyhodit nesmíte. Vůči těmhle hajzlům nemáte ani jako rodič obranu. Dnešní děti jakoby nebyly děti. Od deseti let máte problémy, co jsme my měli s 16 letýma. Jenže to už v 16 měly aspoň trochu rozum a nebyly rozcapené jako ti dnešní ...
15.2. | 11:50 haha33
5
Náhlasit nevhodný komentář
to není výchovou... to se prostě někdo jako psychopat narodí a taky tak umře. Kdo z vás ví s kým se doopravdy vaše dítě kámoší a stýká?? Jaké má zrůdné nápady? Zkuste dítě potrestat, zdrhne z baráku a máte sociálku na krku, vždyť tu třikrát týdně hledají nějaké ztracené debílie. Najdou ho a ještě ..
15.2. | 08:46 bobin135
14
Náhlasit nevhodný komentář
Tento typ parchanta se nikdy nezmění, kardinální chyba rodičů, absolutně špatná výchova. Potrestat i rodiče....ačkoliv i ti se nezmění.