Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.5. 2017 13:42
GALERIE A VIDEO úspěšná show

Holišová, Cina nebo Vilhelmová? Vyberte nejlepšího vítěze Tváře!

Vítězové Tvojí tváře
Zdroj: TN.cz
Hana Holišová, Jan Cina, Táňa Vilhelmová

Úspěšná show Tvoje tvář má známý hlas zná třetího výherce. K Haně Holišové a Janu Cinovi se přidala Táňa Vilhelmová.

Připomeňte si úžasné výkony všech tří vítězů populární show Tvoje tvář má známý hlas. Kdo byl podle vás nejlepší?

 

Anketa

Který vítěz Tváře je podle vás nejlepší?

Hlasovalo 5835 lidí.

 

Hana Holišová

Hana Holišová byla první výherkyní Tváře. Diváci u televize viděli známou herečku například jako Edith Piaf, Beyoncé Knowles, Donnu Summer a mnoho dalších postav. Na její úžasné proměny se podívejte v galerii. 

 

130

GALERIE: Hana Holišová

Zdroj: TV Nova

Hana Holišová - 1

Hodnocení:

 

Herečka předvedla svůj talent jednou z nejznámějších písniček americké zpěvačky Beyoncé Single Ladies. Zpěvačka ve svém klipu celou dobu tančí oblečená pouze v odvážném body. A právě tance se Hana bála nejvíce. Dělalo jí totiž problém zkombinovat zpěv a náročný tanec v tak rychlém tempu. Jak to zvládla? Podívejte se na videu!

 

Hana Holišová jako Beyoncé

 

Herečka svůj pěvecký talent předváděla ve všech dílech, ale její výkon ve finálovém kole byl opravdu nezapomenutelný - zazářila jako John Travolta. Celá v černém zatančila na muzikálovou písničku Greased Lightning a předvedla jedinečnou taneční kreaci. Připomeňte si její výkon z finálového večera. 

 

Hana Holišová jako John Travolta

 

 

Jan Cina

Talent druhé řady diváky dokázal pobavit, překvapit i dojmout. "Převtělovaní" do známých zpěváků a zpěvaček mu nedělalo problém. Zvládl zatančit svůdný tanec jako Madonna s písní Hung up, ale také zazářil v podobě Montserrat Caballé.

 

130

GALERIE: Jan Cina

Zdroj: TV Nova

Jan Cina

Hodnocení:

 

Cina to pořádně rozjel jako zpěvák André 3000 ze skupiny OutKast. Jako černoch byl k nepoznání a proměna dostala i samotného Honzu. "Já jsem se úplně dojal v maskérně! Je hrozně fascinující, jak se vytrácel ten Jan Cina a najednou se objevil někdo úplně cizí," okomentoval ještě na pódiu zpěvák svou proměnu.

 

Jan Cina jako OutKast 

 
V pátém díle Tváře Honza předvedl naprosto strhující výkon jako Naďa Urbánková s písní Závidím. Janek Ledecký se při hodnocení přiznal, že když zavřel oči, měl pocit, že v sále je opravdu sama Naďa Urbánková. 

 

Jan Cina jako Naďa Urbánková

 

Táňa Vilhelmová

Vilhelmová se během prvního kola předvedla jako začínající Madonna s písní Material Girl. A hned z toho bylo třetí místo. Během své cesty k vítězství se proměnila v Hanu Hegerovou, Adele, operní divu Marii Callas i Kate Hudson a Zuzanu Navarovou. 

 

Táňa Vilhelmová jako Zuzana Navarová


Při mužských proměnách se na Táně maskéři pořádně vyřádili. K nepoznání byla jako Johnny Rotten z punkové kapely Sex Pistols a obézní zpěvák s pseudonymem LunchMoney Lewis.

 

 

131

GALERIE: Táňa Vilhelmová

Zdroj: TV Nova

Tatiana Vilhelmová

Hodnocení:

 

Prvního místa se však dočkala jako Michael Jackson na počátku kariéry, kdy zpíval se svými sourozenci v kapele Jackson 5.

 

Táňa Vilhelmová jako Jackson 5

 

Vilhelmová se v neděli stala vítězem třetí řady Tváře. Hned po vyhlášení vyběhl z poroty na podium hostující Jan Cina a daroval Táně symbolickou cenu - v dárkové krabičce na prstýnky od něj dostala zlatou konfetu, což jak herec záhy vysvětlil, je konfeta z jeho finálového večera, kdy bylo vyhlášeno jeho vítězství.


ČTĚTE TAKÉ:

TATIANA VILHELMOVÁ je vítězkou třetí řady Tvojí tváře: Jaké jsou její pocity těsně po výhře?

Nedokončila školu, přesto patří mezi nejlepší české herečky! A tohle vše o Tatianě Vilhelmové víte?

TEST: Jste pozorným divákem Tváře?
Jan Cina odhalil své soukromí: Jak se to doopravdy s jeho zasnoubením?

has TN.cz
Reklama