Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.8. 2017 21:39
tajila domácí porod?

Matka tvrdila, že nebyla těhotná. V koši na prádlo u ní našli miminko!

Zdroj: TV Nova

Policisté v neděli odpoledne našli v jednom z plzeňských bytů v koši na prádlo miminko. Místo prohledávali po telefonátu ženy, která si přivolala záchranku s tím, že má gynekologické problémy. Tvrdila, že nebyla těhotná. Dítě ale policie našla, ve vážném stavu bylo převezeno do nemocnice.

Žena volala záchrannou službu kolem páté hodiny odpoledne a dožadovala se pomoci s tím, že má gynekologické problémy. Na místo okamžitě vyrazili záchranáři. Při vyšetření ale zjistili, že žena musela před pár minutami porodit.

 

Žena chtěla zapírat, nakonec šla však s pravdou ven a porod přiznala. Tvrdila ale, že dítě odnesla nějaká porodní asistentka. Přivolaná policie brzy zjistila, že to není pravda.

 

 

Miminko hlídka našla živé v prádelním koši, jeho stav je ale vážný. "Dítě musel přivolaný lékař připojit na umělou plicní ventilaci a dítě ve vážném stavu bylo přepraveno na dětskou neonatologickou jipku do plzeňské fakultní nemocnice," sdělil TV Nova mluvčí záchranářů Martin Brejcha.

 

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

13.8. | 20:04 Roman Skala
11
Tady je videt dusledek nechraneneho sexu mezi pribuznymi. Komentar opaleneho ...
13.8. | 19:49 Milos Trasimi
-10
Jsem zastáncem ozbrojování novorozenat mezihra.Doufám ze nyní chapes proc.
14.8. | 11:40 lucie2101
0
Náhlasit nevhodný komentář
Noo to snad ne???však existují prášky!!! Pane bože jsou i boxy teda ta měla odvahu lhát ještě policii teda jsou maminky a páry který nemůžou mít děti nechala bych ji vykaszrovaz????
14.8. | 02:34 Jiri s Podebrad
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Overale,ty nám můžeš akorát vyhulit a nebo,vylízat......
13.8. | 23:57 overal
7
Náhlasit nevhodný komentář
Když cikán vydrží celý život nepracovat, tak je za to odměněn vysokým důchodem vypočítaným z průměrné mzdy! Protože průměrného platu dosahuje jen 35% lidí, tak má za celoživotní flákání vyšší důchod než 65% lidí, kteří celý život dřeli! A tomu, námi královsky placený stát, říká spravedlnost!!!!!!!
13.8. | 23:49 overal
8
Náhlasit nevhodný komentář
Romane cikánka to nebyla, ti se naopak snaží mít dětí co nejvíce, protože čím více dětí tím vyšší sociální dávky nižší náklady na jejich odchov! Děti musí plodit tak dlouho dokud nezískají invalidní důchod, což je vzhledem k tomu, že nechodí do práce, skutečná dřina.
13.8. | 22:55 Roman Nemergut
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Prasimi, jako že se novorozeňata mezi třetinama nebo poločasama bidou ozbrojovat? Nebo jak to myslíš s tou mezihrou, mrrdko?
13.8. | 20:04 Roman Skala
11
Náhlasit nevhodný komentář
Tady je videt dusledek nechraneneho sexu mezi pribuznymi. Komentar opaleneho mátijeba je krystalicka demence.
13.8. | 19:49 Milos Trasimi
-10
Náhlasit nevhodný komentář
Jsem zastáncem ozbrojování novorozenat mezihra.Doufám ze nyní chapes proc.