Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 31.1. 2018 17:50
Smrtelná nehoda

U Budějovic se srazil náklaďák s audi, hlavní tah na Písek stál

Zdroj: TV Nova

Tragická nehoda uzavřela ve středu ráno silnici I/20 z Českých Budějovic na Písek a dále na Plzeň. U rybníku Volešek se srazilo osobní auto značky Audi s kamionem. Řidič audi na místě zemřel. Na místě došlo také k dalším nehodám, když řidiči nedobrzdili a narazili do aut, která stály v koloně.

K nehodě došlo krátce před 7. hodinou ráno mezi obcemi Sedlec a Pištín. Osobní vůz Audi A3 přejel do protisměru, kde se srazil s kamionem a skončil v příkopu.

 

15

GALERIE: Nehoda u Českých Budějovic

Zdroj: HZS Jihočeského kraje

Nehoda u Českých Budějovic - 1

Hodnocení:

 

Hasiči vyslali na místo jednotky z Českých Budějovic a Vodňan. "V Audi zůstal zaklíněný řidič. Jeho zranění však byla neslučitelná se životem, lékař záchranky u něj konstatoval smrt. Hasiči pak jeho tělo ze zničeného auta vyprostili. Zároveň Audi zajistili protipožárním opatřením a zkontrolovali únik provozních kapalin," řekla mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů.

 

Policisté vytíženou silnici uzavřeli. Objízdná trasa vedla po silnicích nižší třídy přes Hlubokou nad Vltavou. Následkem nehody došlo ke dvěma dalším karambolům.

 

 

"Řidič vozidla značky Opel Vivaro, jedoucí ve směru od Vodňan, hodlal u před ním odehrávající se nehody zastavit. Na jeho zpomalení však nedostatečně zareagovala za ním jedoucí řidička osobního automobilu tovární značky Ford Fiesta a do oplu zezadu narazila," uvedl mluvčí jihočeských policistů Miroslav Doubek.

 

"Následně v daném místo došlo ke třetí dopravní nehodě, kdy do kolony stojících vozidel, která se vytvořila ve směru od Vodňan, narazil řidič (24) osobního vozidla tovární značky Ford. Poškodil tři před ním stojící automobily," dodal Doubek

 

Hasiči nejdříve uvedli, že se při dalších nehodách nikdo nezranil, policejní mluvčí ale uvedl, že čtyři účastníci nehod se lehce zranili. Provoz v místě nehody byl několik hodin omezen.

vbo TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama