Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.8. 2017 18:28
smrtelná nehoda

U Čáslavi se srazila osobní auta! Dvě spolujezdkyně přišly o život

Smrtelná nehoda u Jenštejna - 2
Zdroj: AKTU.cz
Ilustrační foto

Smrtí dvou žen v pátek odpoledne skončila vážná dopravní nehoda nedaleko Čáslavi. Čelně se tu srazila dvě osobní auta. Místo je neprůjezdné.

Smrtelná nehoda se stala v pátek odpoledne na silnici I/38 nedaleko Čáslavi. "Čelně se tu střetla dvě osobní auta," potvrdila TN.cz mluvčí policie Petra Potočná s tím, že šlo o vozy značky Škoda Fabia a Škoda Octavia.

 

 

Vůz, který řídil asi šedesátiletý muž, přejel z doposud neznámých příčin do protisměru, kde se srazil s dalším autem. Zemřely dvě ženy, každá z jednoho auta. Podle mluvčí to nebyly řidičky, ale spolujezdkyně.

 

"Místo je během vyšetřování neprůjezdné," dodala Potočná. Průjezdné by mohlo být opět kolem sedmé hodiny večerní.

lud TN.cz

Diskuze

11.8. | 20:40 x x
1
Náhlasit nevhodný komentář
11.8. | 19:02 pichav
-8
Náhlasit nevhodný komentář
☝ TADY JE TO JASNE !!!! KAFRALI !!!! V RUKOU MOZNA KARAFIATY !!!! SMRDELO TO TAM !!!! I NEJAKOU VONAVKOU !!!! SPRAVNY SPORTRIDIC MUSI CITIT JEN KAPALINY SVE PODMANENE KARY !!!! A TAKE NEJEZDI VE SKODE !!!! ABY NEMEL AUTOMATICKY NA DRAZE SKODU !!!! TADY OBA KARA SKODA !!!! TO MLUVI ZA VSE ☝
11.8. | 18:59 pichav
-8
Náhlasit nevhodný komentář
☝ SPRAVNY SPORTRIDIC JEZDI !!!! SAM !!!! JEN ZA DOPROVODU DECIBELU Z REPRAKU !!!! ZA DOPROVODU SPRAVNEHO PALIVA !!!! CO HO NEROZPTYLUJE ALE NAOPAK !!!! DAVA ENERGII !!!! IKDYZ MU DOJDE BENZIN CI CO !!!! ZBYTECNEHO !!!! SPOLUJEZDKYNE JSOU JEN ZBYTECNA PRITEZ !!!! A KAFRAJI DO CEMU NEROZUMI !!!! ☝