Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.3. 2016 12:53
Nehoda v Golčově Jeníkově

Opilý strojvedoucí smetl auto na přejezdu! 2 lidé při srážce zemřeli

Zdroj: TV Nova

U obce Golčův Jeníkov na Havlíčkobrodsku se srazil automobil s vlakem. Strojvedoucí byl opilý, nadýchal téměř dvě promile! Dvoučlenná posádka auta srážku nepřežila.

"Asi deset minut po sedmé hodině jsme dostali oznámení, že se stala nehoda na železničním přejezdu u Golčova Jeníkova," uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Dana Čírtková.

 

Na Havlíčkobrodsku se srazil nákladní vlak s Fabií, která vjela na přejezd. Nehoda se stala na chráněném železničním přejezdu v Mírové ulici, jen kousek od náměstí v Golčově Jeníkově.

 

Strojvedoucí byl podle policie opilý, nadýchal téměř dvě promile alkoholu. Na přejezdu, který je údajně v rekonstrukci, měl zpomalit, vjel na něj však v plné rychlosti. Podle informací TV Nova srážku nepřežila dvoučlenná posádka auta.

 

 

"Zatím nemůžeme sdělit další podrobnosti, jednalo se ale zřejmě o tragickou nehodu a došlo i k úmrtí. Zatím to ale nemůžeme říci s jistotou," sdělila Čírtková.

 

Doprava v okolí nehody byla zastavena. Na trati z Havlíčkova Brodu na Kolín nejezdí vlaky, spoje byla nahrazeny autobusovou dopravou.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Fotografie z místa havárie vám nedá spát. Zachránil mě anděl! Potvrdil muž

VIDEO: Ošklivá havárie live. Reportér stál u silnice, za sekundu bojoval o život

epa TN.cz