Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.9. 2014 10:40
Tragické ráno

U Plzně ráno zemřel řidič (26), na Jihlavsku i spolujezdec

Nehoda u Třeboně
Zdroj: Policie ČR

Šestadvacetiletý řidič zemřel dnes ráno na silnici mezi Radčicemi a Malesicemi u Plzně. Nebyla to ale jediná pondělní smrtelná nehoda. Tragédie se stala také na Jihlavsku.

Muž během jízdy ve směru na Křimice předjížděl se svým automobilem jiné vozidlo, vyjel mimo silnici do příkopu a jeho vůz skončil na střeše. Zraněním na místě podlehl. ČTK o tom informovala policejní mluvčí Hana Štefflová. "Oznámení na linku 158 o nehodě jsme přijali dnes v 5:55," uvedla. Muž byl ve vozidle sám, policie se případem zabývá.

 

Dva lidé zemřeli, tři byli těžce zraněni a jeden utrpěl lehké zranění při nedělní dopravní nehodě dvou osobních aut na Jihlavsku. Zranění skončili v nemocnicích v Jihlavě a v Brně. Okolnosti tragické dopravní nehody vyšetřují policisté. ČTK to dnes oznámila krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

 

Nehoda se stala v neděli kolem 22:30 na silnici II/639 mezi obcemi obcemi Batelov a Dolní Cerekev. Řidič vozidla Nissan Primera projížděl ve směru od Batelova k Dolní Cerekvi levotočivou zatáčku. "Kvůli velké rychlosti vjel vpravo mimo komunikaci, kde dostal smyk a poté vyjel do protisměru, kde se srazil s projíždějícím vozem Škoda Octavia," uvedla mluvčí. Po střetu byla obě vozidla odhozena do příkopu.

pet tn.cz / ČTK