Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.7. 2016 13:16
policejní pátrání

Tato zrůda napadla cyklistku a chtěla ji znásilnit! Mluví německy

Zdroj: TV Nova

Nebezpečného zvrhlíka - patrně z Německa - hledají karlovarští kriminalisté. Pokusil se znásilnit cyklistku. Žena se mu ale ubránila, dobře si zapamatovala jeho podobu i část registrační značky auta, ve kterém ujel. Policie prosí veřejnost o spolupráci.

Karlovarští kriminalisté pátrají po zatím neznámém násilníkovi, který se v pátek odpoledne pokusil znásilnit ženu u obce Hřebečná na Karlovarsku. Žena se muži aktivně bránila a kousla ho do prstu. Odpor jí zřejmě pomohl, protože na znásilnění nedošlo. Oběť pokusu o znásilnění si ale dobře všimla, že muž mluvil plynně německy. A odpovídala by tomu ií registrační značka auta, které si žena částečně všimla.

 

Muž ji přepadl na silnici ve směru od Rýžovny do obce Hřebečná na Karlovarsku. Přijel k ní autem zrovna když stála vedle svého kola na okraji polní cesty. "Muž vystoupil z auta, chytil ženu za ruce a snažil se ji odtáhnout směrem k lesu. Aby nemohla křičet o pomoc, zakrýval jí ústa dlaní," popsala policejní mluvčí Zuzana Týřovská.

 

 

Žena toho využila a násilníka kousla do prstu. Ten ji povalil na zem a snažil se ji osahávat. "Vzhledem k tomu, že se domnívala, že jde o německy mluvícího muže, začala na něj němčině křičet, aby jí nechal být. Poté ženu pustil a německy jí řekl, aby nikomu nic o tom, co se stalo, neříkala. Z místa utekl zpět ke svému vozidlu a odjel pravděpodobně ve směru na osadu Rýžovna," uvedla mluvčí.

 

Žena si útočníka dobře zapamatovala a později ho popsala - policisté sestavili i jeho přibližnou podobu. Jde o bělocha, který mluvil plynule německy, zhruba ve věku 25 až 30 let. Byl vysoký přibližně 175 cm a měl robustní postavu. Na hlavě měl muž pravděpodobně obarvené blond vlasy žluté barvy, střižené na ježka, sčesané dozadu a po stranách vyholené.

 

 

V levém uchu měl muž náušnici ve tvaru klacku o délce cca 5 – 10 cm tmavě hnědé barvy. Na sobě měl triko s krátkým rukávem výrazné světle zelené barvy s červeno oranžovým nápisem přes celá prsa. Po útoku měl na triku roztržený rukáv.

 

Žena si vybavuje, že přijel tmavě modrým autem, zřejmě značky Peugeot. Všimla si i počátečních písmen na registrační značce - "ANA". To by rovněž napovídalo, že muž pochází z Německa. Počáteční písmena AN totiž mají auta ze sousedního Bavorska, konkrétně zemského okresu Ansbach.

 

 

"Kriminalisté žádají všechny svědky, kteří byli v danou dobu poblíž místa, kde došlo k incidentu a viděli hledaného muže nebo jeho vozidlo, aby ihned volali na linku 158 nebo se obrátili na nejbližší policejní služebnu a pomohli tak kriminalistům k dopadení pachatele," dodala mluvčí.

tn.cz / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

28.7. | 11:18 Jan Kosa
41
Vzdyt to je shrek z big brothera
1.9. | 17:51 Lukáš Holub
1
Základy sebeobrany by měl umět každý. Může jít i o slovní obtěžování,šikanování ...
1.9. | 17:51 Lukáš Holub
1
Náhlasit nevhodný komentář
Základy sebeobrany by měl umět každý. Může jít i o slovní obtěžování,šikanování nebo narušování osobního prostoru. Základem je „prevence“ potencionálních problémů, schopnost „komunikace“ a „taktika“ boje v krizové situaci. Lukáš Holub,lektor sebeobrany WingTsun www.ewto.cz
28.7. | 18:54 allanaldik
4
Náhlasit nevhodný komentář
ted zavrou Shreka, nekdo to odskakat musi. podoba je presna. a umí nemecky?
28.7. | 17:39 kammil1203
5
Náhlasit nevhodný komentář
To je ten exhibicionista z Big Brother-Shrek.
28.7. | 14:44 total7
2
Náhlasit nevhodný komentář
Jan Kosa David asi nebude rád
28.7. | 13:02 hosan77
6
Náhlasit nevhodný komentář
Uz se začínají prebarvovat... D
28.7. | 12:35 Roman Nemergut
12
Náhlasit nevhodný komentář
Včera vlezly dvě zafačovaný krávy s kočárkama do metra. V tu ránu tam byl smrad jak v mešitě!!
28.7. | 12:16 Roman Nemergut
3
Náhlasit nevhodný komentář
Na Novinkách ti blbci pro jistotu hned napsali, že to byl blonďák, aby to nevyvolalo negativní nálady vůči kozomrdům. Novinky jsou takové sluníčkové :o))
28.7. | 11:32 fffff fffffffff
5
Náhlasit nevhodný komentář
Toho znam,je to nemec a zpiva v Scooter.
28.7. | 11:28 jaroslav fojtík
3
Náhlasit nevhodný komentář
Psychicka
28.7. | 11:28 jaroslav fojtík
5
Náhlasit nevhodný komentář
Ta podoba sedi dokonale ale bacha nemusi to byt pravda a psichycka ujma je na svete. S timhle opatrne.
Obchodní sdělení

Bohemia Apple