Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.1. 2018 12:12
jako z pána prstenů

Ubytování v hobitím domku? Noc vás vyjde na šest tisíc! GALERIE

Hobití dům k pronájmu - 2
Zdroj: Profimedia

Za hobitími domky nemusíte jezdit až na daleký Nový Zéland. Jeden takový najdete i ve Velké Británii. A můžete si ho rovnou i pronajmout!

Carol Cavendish s manželem Karlem si postavili na svém pozemku na severu Anglie dokonalou kopii hobití nory ze slavné trilogie Pán prstenů. Malebný domek v typické anglické krajině nabízejí k pronájmu, přenocovat můžete za 215 liber, tedy v přepočtu asi za šest tisíc korun.

 

18

GALERIE: Hobití dům k pronájmu

Zdroj: Profimedia

Hobití dům k pronájmu - 4

Hodnocení:

 

Originální ubytování najdete v severoanglickém městečku Saltburn-by-the-Sea. V provozu je již tři roky a za tu dobu domek přivítal už stovky spokojených hostů z celého světa. Podle majitele kvůli neobvyklému ubytování váží cestu i turisté z druhého konce zeměkoule.

 

 

Domek, který se rozprostírá na rozsáhlé venkovské farmě, je ideální pro rodinnou dovolenou. Pojme až 6 osob, nechybí plně vybavená kuchyně i luxusní koupelna. Stolovat hosté mohou u velkého jídelního stolu hned vedle útulného krbu. Pokud se vám domek zamlouvá pro vaši dovolenou, plánujte s předstihem, termíny jsou plné na dlouhou dobu dopředu.

TN.cz