Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 7. 2017
bylo jich několik!

Učitelka ze školky si užívala sex s dětmi! Měli i švédskou trojku

Heather Robertsonová
Zdroj: facebook

Američance hrozí až 40letý trest odnětí svobody. Učitelka ze školky měla podle policie sex se čtyřmi nezletilými chlapci.

Heather Robertsonová, která pracuje jako učitelka ve školce, čelí velkému skandálu. Udržovala totiž sexuální poměr s nezletilými mladíky. 

 

Jeden z nich byl podle policie středoškolák. Věk dalších zneužitých mladíků ale nebyl zveřejněn. Na své mladé milence údajně čekávala před domem - oni se vždy vyplížili nenápadně ven.

 

Učitelka, která má dvě děti, si své milence namlouvala přes internet. Psala jim na sociálních sítích. "Řekla mi, ať dojdu k ní domů a  nabídla mi sex. Tvrdila, že mám vzít i kamaráda, který by se k nám přidal," popsal policii mladík.

 

"Ležela na pohovce. Poté vstala a řekla, ať ji následujeme do ložnice," popsal situaci student. Chlapcům udělala striptýz, než s nimi měla švédskou trojku.

 

Oba mladíci přiznali, že k ní domů pak chodili a měli sex opakovaně. Řekli také, že ví i o dalších studentech, kteří s ní udržovali poměr.

 

 

Policisté Heather zatkli v jejím domě. K sexu s chlapci se přiznala. Údajně ho měla jen s jedním studentem opakovaně. Přiznala se ale i k sexu v trojci. Tvrdí, že víc mladíků už v posteli neměla, přiznala ale, že hodně pije a že má kvůli tomu "výpadky paměti".

 

Policii také řekla, že s mladíky nikdy nepoužila kondom. Tvrdila jim totiž, že nemůže mít děti. Mladíkům o poměru zakázala mluvit, "nebo bude mít problémy". Heather Robertsonové hrozí za sex s nezletilými až 40 let odnětí svobody. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Učitelka matematiky si střihla pár čísel se studenty! Za sex s nezletilými krutě zaplatí

FOTO: Oblíbenou učitelku vyhodili ze školy kvůli jediné fotce! Přijde vám opravdu pohoršující?

has TN.cz