Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 6. 2016
školní láska

Učitelka otěhotněla se studentem (13). Rodina nám fandí, tvrdí

Těhotná učitelka
Zdroj: Facebook/ Thinkstock
Alexandria Vera

K velkému skandálu došlo na střední škole v Houstonu v Texasu. Čtyřiadvacetiletá učitelka tady otěhotněla s o jedenáct let mladším žákem. Rodina prý jejich vztah podporovala.

Alexandria Vera učila na Stovall Middle School, když se zamilovala do jednoho ze svých žáků. Nevadilo jí ani to, že je mu teprve třináct let. Od loňského září s ním udržovala intimní poměr.

 

Studentovi měla dát své číslo na Instagramu a tak celý vztah začal. Sex prý mívali skoro každý den a svůj vztah se ani ve škole nesnažili nijak skrýt. "On ji třeba chytnul za zadek a všichni to viděli, taky o svém vztahu hodně mluvili," popsala jedna ze studentek.


15

GALERIE: Těhotná učitelka

Zdroj: facebook.com

Těhotná učitelka - 1

Hodnocení:

 
 

Sexuální radovánky se ale neobešly bez následků, mladá učitelka se svým ještě mladším přítelem otěhotněla. "Jeho rodina náš vztah podporuje a na děťátko se strašně těší," řekla učitelka angličtiny, když se těhotenství provalilo.

 

 

O nevhodném vztahu informovala americká televize KPRC. Do školy se ihned sjela inspekce a sociálka a začaly učitelku angličtiny vyšetřovat. Vera dostala výpověď a kvůli stresu z vyšetřování také potratila, policie ji navíc obvinila ze sexuálního zneužívání dětí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejsi těhotná? Kdy a jak to poznáš
Šest nejčastějších babských rad a mýtů o těhotenství

mom TN.cz