Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 9. 2017
Ponížená studentka

Učitelka vyhodila dívku ze třídy. Vyčetla jí, že má moc velká prsa

Kelsey Andersonová, studentka vyhozená ze třídy kvůli poprsí
Zdroj: Profimedia

Otřesená matka mladé americké studentky se svěřila na facebooku s těžko uvěřitelným příběhem. Její sedmnáctiletou dceru vykázala učitelka ze třídy. Před všemi spolužáky jí řekla, že když má tak velká prsa a musí si je lépe zakrýt. Rodina teď chce školu žalovat.

Když Melisse Barberové zavolali ze školy, že její sedmnáctiletá dcera je nevhodně oblečená, nevěřila Melissa svým uším. Dobře věděla, v čem její dcera Kelsey šla do školy. Když se dozvěděla, co se ve třídě stalo, byla naprosto v šoku.

 

Učitelka rodinné výchovy podle Melissy její dceři řekla: "Máš větší prsa než většina dalších holek, musíš se víc snažit je zakrýt" a "holky při těle se podle toho musí oblékat".

 

To si sedmnáctiletá dívka musela vyslechnout před všemi spolužáky, pak ji učitelka ze třídy vykázala a poslala ji za výchovnou poradkyní.

 

Matku si kvůli tomu zavolali do školy, aby byla přítomná jednání s výchovnou poradkyní a s ředitelem. Ten učitelku obhajoval, že s ní doposud nebyly žádné problémy.

 

 

"Moje dcera byla ponížená před celou třídou. Žádala, aby nemusela do její třídy dál chodit, ale ředitel to zamítl a dál učitelku bránil. Viděla jsem, že to nikam nevede a začala jsem ztrácet nervy, tak jsem svou dceru vzala za ruku a odvedla pryč. Celou tu dobu místo toho, aby se učila, tam seděla v místnosti, kde se probíralo její poprsí," napsala matka.

 

Tím to ale zřejmě nekončí. Rodina si najala právníka a chystá se školu žalovat.

 

Kvůli tomuto oblečení vyhodili Kelsey ze třídy:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Rostou po pivu prsa? A jak se mění v průběhu života?
Jak získat větší prsa, ale neztloustnout jinde?

vbo TN.cz