Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Publikováno 13. 9. 2017
Ponížená studentka

Učitelka vyhodila dívku ze třídy. Vyčetla jí, že má moc velká prsa

Kelsey Andersonová, studentka vyhozená ze třídy kvůli poprsí
Zdroj: Profimedia

Otřesená matka mladé americké studentky se svěřila na facebooku s těžko uvěřitelným příběhem. Její sedmnáctiletou dceru vykázala učitelka ze třídy. Před všemi spolužáky jí řekla, že když má tak velká prsa a musí si je lépe zakrýt. Rodina teď chce školu žalovat.

Když Melisse Barberové zavolali ze školy, že její sedmnáctiletá dcera je nevhodně oblečená, nevěřila Melissa svým uším. Dobře věděla, v čem její dcera Kelsey šla do školy. Když se dozvěděla, co se ve třídě stalo, byla naprosto v šoku.

 

Učitelka rodinné výchovy podle Melissy její dceři řekla: "Máš větší prsa než většina dalších holek, musíš se víc snažit je zakrýt" a "holky při těle se podle toho musí oblékat".

 

To si sedmnáctiletá dívka musela vyslechnout před všemi spolužáky, pak ji učitelka ze třídy vykázala a poslala ji za výchovnou poradkyní.

 

Matku si kvůli tomu zavolali do školy, aby byla přítomná jednání s výchovnou poradkyní a s ředitelem. Ten učitelku obhajoval, že s ní doposud nebyly žádné problémy.

 

 

"Moje dcera byla ponížená před celou třídou. Žádala, aby nemusela do její třídy dál chodit, ale ředitel to zamítl a dál učitelku bránil. Viděla jsem, že to nikam nevede a začala jsem ztrácet nervy, tak jsem svou dceru vzala za ruku a odvedla pryč. Celou tu dobu místo toho, aby se učila, tam seděla v místnosti, kde se probíralo její poprsí," napsala matka.

 

Tím to ale zřejmě nekončí. Rodina si najala právníka a chystá se školu žalovat.

 

Kvůli tomuto oblečení vyhodili Kelsey ze třídy:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Rostou po pivu prsa? A jak se mění v průběhu života?
Jak získat větší prsa, ale neztloustnout jinde?

vbo TN.cz