Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.3. 2016 17:09
Premiérový díl

UKÁZKA z Výměny: Nina najde v kuchyni roky prošlé potraviny!

Zdroj: TV Nova

I další premiérový díl Výměny manželek bude hodně bouřlivý. Devětatřicetiletá Nina si bude muset poradit s výbušným manželem i nechutnou a neuklizenou domácností, zatímco pětatřicetiletá Ingrid se bude starat o dvě rozmazlené děti.

V premiérové Výměně manželek se setkají dva totální protiklady. Uvidíme v ní Ingrid (35), jejího manžela Jiřího (47), syny Jirku (17), Michala (10), Patrika (10), Vojtu (10) a dceru Nikolu (13). Na druhé straně se seznámíme s Ninou (39), jejím manželem Dušanem (39), synem Dušanem (8) a dcerou Sabinou (12).

 

Nina se bude muset spokojit s životním minimem, přestože je zvyklá na luxus, a postarat se o pět dětí. Kromě toho si bude muset poradit i s výbušným tatínkem a neuvěřitelně zanedbanou domácností.

 

122

GALERIE: Výměna manželek: Zvracení a roky prošlé potraviny!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Zvracení a roky prošlé potraviny! - 1

Hodnocení:

 

V polorozpadlém domě najde naprostý nepořádek, zašlou špínu a poházené nádobí. A co víc - lednice bude plná prošlých potravin, z nichž některým vypršela doba spotřeby už před několika lety! Hned první noc bude také jeden ze synů zvracet a Nině bude jasné, že z prošlého jogurtu, který snědl.

 

 

Na druhé straně se Ingrid dostane do nového domu, který je navíc luxusně vybaven. I tady se ale najdou nějaké mouchy - obě děti budou hodně zhýčkané a nová maminka se pokusí naučit je trochu disciplíně. Zvládne Ingrid rozmazlené děti? A udělá Nina v domě pořádek?

 

To se dozvíte v premiérové Výměně manželek už ve středu od 20:20 na Nově! Pokud jste nestihli minulý díl, můžete si ho pustit zde. Všechny díly jsou k dispozici na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PO VÝMĚNĚ: Rodina despoty nekomunikuje, ale jsou stále spolu. Vydržel vztah ´punkerům´?

UNIKÁTNÍ VIDEO: Cigaretky, batole a smích. Tak sledovali sami sebe ve Výměně manželek!

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

7.3. | 17:44 petalinos
20
Fuj že se nestydí,a ještě s tím jde do televize.Celostatní ostuda,mit tohle ...
7.3. | 21:06 Josef Balogovi
-13
dalsi dukaz ze i cesy nejsou cistotni!!!!! furt nas jenom diskriminujete ale na ...
8.3. | 08:29 lenka nováková
10
Náhlasit nevhodný komentář
7.3. | 21:06Josef Balogovi- Nikdo neříká, že ČEŠI jsou čistotní, někteří jsou taky pěkný prasata,ale mě vadí, že cikáni žijí z dávek,všechno dostanou zdarma,nepracují a jen přemýšlí,kde,co ukrást.Pořád se ohání diskriminací,ale práci si nikdo z nich nehledá.Ono totiž z dávek státu je to jednodušší
8.3. | 06:40 pater11
2
Náhlasit nevhodný komentář
Cmoudi hiiiiiiiiii
7.3. | 21:08 fialila
15
Náhlasit nevhodný komentář
S tímhle jít do televize, tak na to už musí být hodně silný žaludek. Neskutečné, jak někteří lidé žijí a nemusí to být jen otázka peněz. Čisto může být i ve skromné domácnosti.
7.3. | 21:06 Josef Balogovi
-13
Náhlasit nevhodný komentář
dalsi dukaz ze i cesy nejsou cistotni!!!!! furt nas jenom diskriminujete ale na sebe jse neumite podivat fujjjjj hnus!!!!!!! takhle bych nezil ani dva dny
7.3. | 17:44 petalinos
20
Náhlasit nevhodný komentář
Fuj že se nestydí,a ještě s tím jde do televize.Celostatní ostuda,mit tohle doma tak se i návštěvu stydím pozvat natož televizi.Ale osobně by jsme do takového pořadu ani podobného nešli.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme