Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.6. 2018 20:16
Konec 13. sezóny

Rozvod, stěhování: Toto stihli hrdinové Ulice před prázdninami

Zdroj: TV Nova

V pátek se uzavřela úspěšná 13. sezóna seriálu Ulice. Hrdinové se odebrali na prázdniny. Poslední předprázdninový díl přinesl nejedno rozhřešení. Každý konec ale znamená nový začátek.

V pátek neskončila jen 13. sezóna Ulice, ale i jedno manželství. Bedřich a Anča Liškovi podepsali rozvodové papíry. Diváci mohli sledovat jejich těžké začátky, svatbu, péči o dvě děti, nevěru i rozpad vztahu, který v pátek definitivně ukončily podpisy na právníkem připraveném dokumentu. Ani jednomu tento podpis nebyl milý. Jakoby snad ani nechtěli. Ale je čas jít dál.

 

Velké změny čekají také Adrianu. Ta se rozhodla strávit rok v Austrálii a utěk od všech problémů, které tady na ni za poslední rok napadaly. Její nejbližší jí dalekou cestu zrovna neschvalují. Než se ale za Adrianou zavřou dveře Peškova domu, chtěla zamést před vlastním prahem a urovnat vztahy se svými osudovými muži.

 

Promluvit si musela s Eddiem, s tátou Evženem, s Mikim i s dědou Peškem. Tomu navíc nasadila brouka do hlavy, když mu vnuknula myšlenku, jestli by i on neměl po letech navázat kontakt se svojí sestrou Marií.

 

 

15

GALERIE: ULICE jde do finále: Liškovi podepíší rozvodové papíry a Adriana balí kufry

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Čím Honza potěší Jindru?

Hodnocení:

 

"Až přijde správný čas, " uzavřel debatu s Adrianou Pešek. To ale netušil, že ten správný čas přijde už velmi brzy.

 

Spolu s Adrianou opouští na čas ulici i její představitelka Šárka Vaculíková. "Pořád budu v pracovním procesu, ale doufám, že budu mít čas odpočívat, potřebuji nějaké volno,“ těší se Šárka Vaculíková, herečka, která měla v seriálu jednoznačně nejvíce milostných scén.

 

 

"Postelové scény jsou vždycky ošemetné. Když jsem je točila s Jirkou Panznerem (Eddie) a byli jsme na sebe zvyklí, už jsme to neřešili a tolik se nestyděli. Ale když přijdou nové postavy, člověk je ostýchavý. Není to jednoduché, netočím to ráda. Musím se nadechnout, vydechnout, řeknu si ok a jdu na to. A nechci hodnotit, který z mých hereckých partnerů byl nejlepší. Každý byl jiný, Jirka Panzner mě vždycky rozesmál svým nehorázným humorem a Vuk Čelebić (Robert) mě vždycky pohladil po duši svojí dobrotou," zhodnotila herečka.

 

Poslední předprázdninový díl seriálu Ulice najdete na portálu Nova Plus. Vše o Ulici se dočtete na oficiální stránce pořadu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hvězda Ulice Míša Tomešová za dva měsíce rodí: Bude to holka, nebo kluk?

Vyčerpaná Anička Kadeřávková: Zákeřná nemoc udeřila! Trápí ji příšerné bolesti
 

vbo TN.cz
Reklama