Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.8. 2018 18:16
14. sezóna

Ulice je zpět! Čeká nás boj o život, nová láska a víc než jedna svatba

Novinky v Ulici
Zdroj: TN.cz
Co nás letos v Ulici čeká?

Ulice vstupuje už do své čtrnácté sezóny. Podzim bude v seriálu plný emotivních shledání, nových lásek i zklamání. Těšit se můžete na staré známé i úplně nové postavy, které pořádně zamíchají dějem. Na první poprázdninový díl se můžete podívat 20. srpna.

Gábina

Gábina (Aneta Krejčíková) se před létem rozešla s despotickým Alešem (Denny Ratajský). Jen pár dní předtím, než zjistila, že pod srdcem nosí jeho dítě. Představa, že se narodí někdo, kdo ji s ním navždy spojí, pro ni byla natolik nesnesitelná, že se rozhodla pro radikální řešení.

 

Ještě netuší, že ani potrat jí kýžený klid nepřinese. Naopak. Až se Aleš dozví pravdu, čeká Gábinu peklo na zemi. Zatímco Gábinin osobní život se propadá do hlubin, jejímu salónu se daří. Úspěch, na který dlouho čekala, ji postaví před zásadní výzvu a nelehké rozhodnutí.

 

130

GALERIE: Novinky v Ulici

Zdroj: TV Nova

Novinky v Ulici - Anička a Bedřich

Hodnocení:

 

Tereza a David

Před prázdninami požádal David (Matouš Ruml) Terezu (Patricie Solaříková) o ruku. Chtěli by hezkou malou rodinnou svatbu. Jen oni dva, jejich rodiče, Terezino dvojče Matěj (Jakub Štáfek) a pár nejbližších přátel. Jenže optimistické plány jen pár dní před obřadem překazí nepříjemná hříčka osudu. Vážný úraz Tereziny maminky Báry (Tereza Brodská) postaví nevěstu před nelehké rozhodnutí: vdát se bez maminky, nebo celou veselku odložit a všechno přeplánovat?

 

Davida čeká zlomový rok, po prázdninách nastupuje v rakouské škole, domů se bude vracet jen na víkendy, zatímco Tereza zůstává v Praze. Jak se zamilovaný pár, zvyklý trávit spolu takřka dvacet čtyři hodin denně, vyrovná s odloučením?

 

 

Na stýskání ale Tereza nebude mít mnoho času, starosti jí totiž přidělá její otec Tomáš (Petr Vacek), který se začíná chovat opravdu zvláštně. Jenomže to, co Tereze připadá nanejvýš divné, je Davidově mamince Vlaďce (Alena Mihulová), která s Tomášem tráví stále více času, sympatické.

 

 

Liškovi

Zdá se, že Bedřich s Ančou (Adrian Jastraban a Ljuba Krbová) si každý jde svou cestou s novými partnery. Pokud si ale Bedřich myslel, že společným soužitím s Jindrou (Bohdana Pavlíková) dokáže matce své dcery Lady zajistit pocit fungující rodiny, spletl se. Jindře začíná být jasné, že v Bedřichovi bude mít vždy víc dobrého kamaráda, než milence. A co víc, nemůže jí uniknout zájem hudebníka Honzy (Lukáš Melník), se kterým se seznámila na koncertě ve Znojmě. Poslechne volání srdce, nebo zvítězí rozum?

 

Vztah Aničky a Petra Kaštana (Antonín Procházka) se dosud vyvíjel víc než hezky, jenomže Miloš (Jiří Štrébl) si už před létem špatně vyložil Aniččinu svůdnou fotku, kterou mu poslala omylem, a nedokázal ji vyhnat z hlavy. Z úsměvného nedorozumění vytvoří problém, kterým Aničce zkomplikuje život.

 

Nyklovi

Světlana (Tereza Bebarová), zničená pomluvami, hledá útočiště v klidném Málkově, domů do Prahy ji táhne jen Lumír (Václav Svoboda), který obnovuje svoji politickou kariéru v touze vyhrát letošní komunální volby, porazit nepřítele Mastného (Pavel Novotný) a získat křeslo starosty. Mastný má ale zdánlivě neškodnou zbraň, atraktivní Áju (Barbora Mudrová). Ája je ale těžký kalibr, který není radno podceňovat!

 

Nyklovi budou na podzim žít také přípravami na svatbu Venduly (Anežka Rusevová) a Pavlíka (Jan Řezníček), který už brzy sebere odvahu a Vendulu požádá o ruku. Obzvlášť babička Nyklová (Jaroslava Obermaierová) svatbu bude řešit víc, než by bylo zdrávo. Úsilím vystrojit vnučce svatbu velkolepější, než budou mít Jordánovi, pochopitelně poleze na nervy všem, a snoubencům nejvíce. Ti rozhodně o žádný cirkus nestojí, a tak není divu, že se jim v hlavách začne rodit radikální myšlenka.

 

Jak se po prázdninách povede Maléřovým, Marečkovým a Peškovým, si přečtěte na následující straně

mom TN.cz
Reklama