Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 8. 2017
Na co se těšit v Ulici

Ulice na podzim: Nové lásky, zásah hasičů i milostný trojúhelník

Ulice, 13. sezóna
Zdroj: TV Nova
Tereza, David a Alena

Už 21. srpna se na obrazovky TV Nova vrátí seriál Ulice. Diváci se mohou těšit už na 13. řadu seriálu. Závěr té dvanácté lámal rekordy sledovanosti. Nyní nás čeká podzim plný emocí. Milostný trojúhelník, nové lásky, porod nebo setkání s první láskou po 40 letech. Na to vše se můžete těšit v nových dílech!

Už na jaře si Tereza Jordánová uvědomila, že ke svému kolegovi a spolubydlícímu Davidovi něco cítí. Jiskřilo to mezi nimi už na svatbě Otíka a Hedviky. Že je pro něj víc než kamarádka, si bude stále více uvědomovat také David, ten má ale přítelkyni a Alena se rozhodně lehce nevzdá. Proto brzy rozpoutá peklo a David se bude muset rozhodnout - Tereza nebo Alena?

 

Terezin bratr Matěj Jordán je už dlouho sám, na podzim jej ale očaruje jedna z Tereziných studentek, Lucie Weberová. S tou s před časem užila své Rozina Maléřová, které Lucie dělala ze života peklo. Ty doby už jsou dávno pryč.

 

Vztah s Matějem, který žije v bytě se svou sestrou Terezou a s dalšími Lucčinými učiteli, Davidem Kučerou a také s Otíkem Puklickým, který se do studentského bytu uchýlil po rozchodu s Hedvikou, ovšem přinese pěkně ožehavé situace.

 

 

Těžká zkouška čeká na rodinu Liškových. Bedřichovi se narodí dcera, pro těžce zkoušenou Aničku to bude další rána. Bedřich by ji rád získal zpět, Anička se už ale rozhodla začít znovu. Bedřichovi bude alespoň bude dělat radost malá dcerka. S péčí mu budou ochotně pomáhat zasloužilí otcové Miloš a Franta, takže se můžeme těšit na humorné chvíle.

 

Na další stránce se dozvíte, co čeká Gábinu Pumrovou a Marečkovy

 

vbo TN.cz