Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.4. 2018 18:43
VIDEO Hit internetu

Unavil prince Williama novorozený syn? Usínal na nevhodném místě!

Zdroj: TV Nova

Novorozené princátko zřejmě dává rodičům zabrat. Princ William, který se dva dny po příchodu třetího potomka účastnil první veřejné akce, nemohl udržet oči otevřené. Video, na kterém poklimbává, viděly na sociálních sítích tisíce lidí.

Britové si ve středu připomínali 103. výročí jedné z nejkrvavějších bitev první světové války. V Londýně tzv. ANZAC Day uctili i nastávající manželé princ Harry a herečka Meghan Markle, doprovodil je i princ William.

 

Jenže novopečený trojnásobný tatínek měl na vzpomínkové mši velký problém zůstat vzhůru. Kamery ho zachytily, jak zápasí s padajícími víčky a mírně mu klesá hlava. Po chvíli sebou princ mírně trhne a znovu oči otevře, píše portál The Sun.

 

Jen krátce předtím přitom William novinářům tvrdil, že je novorozené princátko zatím hodné. "Spaní mu jde poměrně dobře, takže zatím se chová způsobně, což jsou dobré zprávy," prohlásil s tím, že vévodkyně Kate i miminko jsou v pořádku.

 

 

Přestože William málem usnul na opravdu nevhodném místě, Britové mu toto faux pas určitě rádi odpustí. Z videa, na kterém následník trůnu tluče špačky, se stal hit internetu. Na sociálních sítích ho viděly už tisíce lidí.

 

Třetí potomek prince Williama a vévodkyně Kate se narodil v pondělí jen minutu po 11. hodině. Asi sedm hodin po porodu pyšní rodiče syna poprvé ukázali veřejnosti. Jeho jméno zatím nebylo zveřejněno.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak mohla vypadat Kate tak dobře jen několik hodin po narození syna? Nečekané tajemství porodu!

Obrovský skandál těsně před svatbou: Objevilo se utajované dítě prince Harryho!

epa TN.cz
Reklama